Курси з англійської для початківців Київ (експрес і повний курс Full-100!)

Курси з англійської для початківців, курси з польської, французької, української та німецької, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах, уроки іноземних мов, з нуля та будь-якого рівня, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, Антонова, Космонавтів, Солом’янка, Чоколівка, Севастопольська площа, Шулявка, Лобановського, Вокзальна, Єреванська, Караваєві Дачі, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

Якщо Ви шукаєте “Найращі курси з англійської для початківців Київ”, Ви потрапили за вірною адресою. Школа Е‑Ленд Скул дає можливість пройти експрес і повні курси для школярів і дорослих на будь-якому початковому рівні підготовки.

У цій статті розглянуто можливості репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, її основні переваги та пріоритети, зокрема: найкращі курси англійської мови в Києві, заняття з англійської мови, заняття з англійської мови для дітей,  курси з вивчення англійської мови для початківців, англійська мова уроки у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

Найкращі курси англійської мови в Києві 2022

Курси англійської мови в Києві курси англійської французької німецької польської українськоїКурси англійської мови в Києві – одне з найбільш витребуваних та популярних занять столиці. Та це і не дивно, адже англійська мова користується популярністю у всьому світі.

Курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – це справжній бум у вивченні англійської та інших іноземних мов!

Програма “Курси англійської мови в Києві” у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул пропонує проходження курсів для всіх жителів столиці. Але завдяки онлайн урокам, курси є доступними також і по всій Україні.

Курси англійської мови в Києві – це можливість навчатися будь-якій віковій категорії: від учнів до пенсіонерів.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва курси з вивчення англійської мови проводяться за спеціальною методикою, враховуючи всі індивідуальні особливості учнів.

Також однією з особливостей репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул є те, що групи для курсів англійської мови в Києві формуються за кількістю учнів не більше 10. Це дає можливість комфортно почувати себе під час навчання та збільшувати ефективність засвоєння матеріалу.

Курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва відзначаються тим, що основна частина занять – це практика. Найбільше виділяються в цьому підході викладання граматика, лексика та розмовна англійська.

Курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул пропонують можливість навчатися як початківцям, так і учням з певним початковим рівнем підготовки.

Якщо ви записалися на курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, але не маєте певності, чи зможете не пропускати занять, не хвилюйтеся. Адже в нашій школі діє спеціальна акція: повернення коштів за пропущений урок!

Курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – це стимул для саморозвитку на всі 100!

Проходячи курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, Ви маєте чудову можливість розвинути Ваші навички розмовної мови.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул – це не тільки курси англійської мови в Києві.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва практикується вивчення 5 різних мов, в число яких входить англійська, французька, німецька, польська та українська.

Для ділових людей курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул передбачають вивчення бізнес мови. Для того, щоб відчувати себе як риба в воді під час ділових зустрічей, конференцій, міжнародних семінарів, візитів закордон тощо вкрай необхідні курси ділової англійської мови.

Курси англійської мови в Києві у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва побудовані з застосуванням найсучасніших методик та практик із використанням найновіших навчальних матеріалів. Розпочавши навчання в англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Ви отримуєте надзвичайно широкі можливості для глибокого вивчення англійської мови будь якого рівня.

Заняття з англійської мови у школі Е‑Ленд Скул

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗаняття з англійської мови – оптимальна можливість вивчення англійської, яка завжди буде мати кращий  потенціал у порівнянні зі самостійним вивченням мови.

Заняття з англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва відбуваються на високому професійному рівні. Адже всі викладачі школи – професіонали своєї справи.

Заняття з англійської мови в нашій школі завдяки підготовці та старанню викладачів заслуговують поваги та довіри.

Як уже було сказано, в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва заняття з англійської мови проходять застосовуючи індивідуальний підхід до кожного учня. Це значить, що розпочавши навчання, кожен має можливість використати максимум своїх здібностей, починаючи з будь-якого рівня, не сповільнюючи одночасно інших, які потребують вищого рівня.

Для того, щоб атмосфера навчання була максимально невимушена, комфортна і ефективна, заняття з англійської мови проходять у невеликих групах. Як було зазначено, кількість чоловік у групі не перевищує 10.

Заняття з англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва для наших найменших також проходять з приготуванням найкращих умов для навчання. Зокрема, заняття з англійської мови для дітей шкільного віку відбуваються у ігровому форматі, що дає можливість діткам навчатися з великою цікавістю та заохоченням.

Англійська мова уроки репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул включені в основний курс навчання. Але це не межа. Ви маєте можливість вивчати також інші мови, причому можете це робити за спеціальною полімовною технікою, освоюючи дві мови одночасно.

Також у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва передбачені заняття з англійської мови в груповій програмі та англійська мова уроки онлайн. Це дає можливість гнучко організовувати план занять, підлаштовуючись під кожного, та дає можливість проходити заняття тим, які проживають територіально далеко від школи.

Для тих, які бажають пройти підготовку до ЗНО (ВНО) з англійської мови – підготовлений спеціальний курс “Експрес-підготовка до ЗНО“.  Англійська мова уроки з підготовкою до ЗНО за даним курсом налічують від 10 занять.

Ми навели короткий опис можливостей репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Як ми бачимо, полілінгвалльна школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – це школа з широкими можливостями вивчення англійської мови, адже це і англійська мова уроки з індивідуальними підходом, і англійська мова уроки на професійному рівні завдяки високій кваліфікації викладачів, і англійська мова уроки в невеликих групах, і англійська мова уроки для дітей, і англійська мова уроки як за груповою програмою, так і онлайн.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва та його переваги

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиБез сумніву найкраща школа іноземних мов у столиці України – репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Соломянського району міста Києва. Найпопулярніші послуги школи:  курси англійської мови в Києві і англійська мова уроки в груповому форматі та у форматі онлайн.

Курси з вивчення англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул організовані за допомогою компетентного персоналу та висококваліфікаційних викладачів. Кожен з викладачів використовує найновіші методики та навчальні матеріали для викладання.

Курси англійської мови в Києві у школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Соломянського району міста Києва користуються популярністю як дітей, так і дорослих. Адже для навчання підходить будь-яка вікова категорія, починаючи зі шкільного віку.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул пропонує заняття з англійської мови  із гнучким графіком: 6 днів на тиждень – для викладання в групі та 7 днів на тиждень – для викладання онлайн.

Курси з вивчення англійської мови у школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Соломянського району міста Києва – це чудова можливість для кожного бажаючого, чи то початківця, чи уже з певним рівнем знань англійської, досягнути бажаного рівня володіння англійської мови.

Закінчивши курси англійської мови в Києві у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Ви можете отримати наступні рівні вивчення англійської мови:

 • Початковий рівень (Beginner);
 • Елементарний рівень (Elementary);
 • Нижчий середнього (Pre-Intermediate);
 • Середній (Intermediate);
 • Вищий середнього (Upper Intermediate);
 • Високий рівень (Advanced).

Курси з вивчення англійської мови у школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Соломянського району міста Києва, завдяки високій кваліфікації викладачів та індивідуального підходу до учнів, вирізняються з поміж інших курсів та мовних шкіл швидкістю освоєння матеріалу та якістю підготовки.

Курси англійської мови в Києві у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – найкраще рішення для тих, хто бажає швидко і одночасно професійно та глибоко освоїти англійську мову. Пройшовши курси з вивчення англійської мови у школі Е‑Ленд Скул, кожен зможе з гордістю продемонструвати свої знання в будь-які життєвій ситуації.

Курси англійської мови в Києві у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – це сила! Поспішайте на Ваш перший урок!

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВ статті ми коротко розглянули опис можливостей репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул, зокрема його основні переваги та пріоритети, які включають: найкращі курси англійської мови в Києві, заняття з англійської мови,заняття з англійської мови для дітей,  курси з вивчення англійської мови для початківців, англійська мова уроки в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, та багато іншого.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля вулиці Антонова, Чоколівки, Єреванської, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Foxnews.com – новини. – Fox News – останні новини, фотографії та відео новин.
 • Theguardian.com – газета. – Новини, спорт та думки від світового видання.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Usatoday.com – газета. – Новини, спорт, гроші та думки.
 • Digg.com – новини. – Digg — це домашня сторінка Інтернету, на якій представлені найкращі статті, відео та оригінальний вміст, про які зараз говорить Інтернет.

    Відкрити повний список

5/5 - (118 votes)