Курси вивчення польської мови онлайн для початківців та допомога біженцям 2022

Вивчення польської мови онлайн, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, Чоколівка, Космонавтів, Лобановського, Антонова, Повітрофлотський проспект, Вокзальна, Єреванська, Севастопольська площа, Караваєві Дачі, Шулявка, Солом’янка та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, курси з української, англійської, німецької, французької та польської.

Репетиторська школа Е‑Ленд Скул пропонує онлайн курси польської мови для дорослих, а також дітей школярів будь-якого початкового рівня підготовки.

У статті представлені поради, як швидко та якісно вивчити польську дистанційно, вивчення польської мови онлайн на комп’ютері для дорослих, а також навчання дітей та початківців у репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Інтенсивне дистанційне навчання польської мови онлайн

Вивчення польської мови онлайн курси англійської французької німецької польської українськоїКожен студент бажає знати, де є такі курси, щоб за малу кількість часу можна було максимально отримати інформацію. Причому із мінімальними втратами. Для таких є одна відповідь: ласкаво просимо на інтенсивні онлайн курси польської мови в репетиторську школу Е‑Ленд Скул!

Саме вищезгаданий запит найкраще знаходить своє місце в школі Е‑Ленд Скул на онлайн курсах. І ось чому. Для того щоб отримати максимум, Вам потрібно:

 • вичавити з себе скільки найбільше зможете у тих умовах, в яких Ви знаходитесь, отримавши максимально прийнятні та одночасно прогресивні для Вас вказівки від компетентних досвідчених викладачів;
 • отримати найсприятливіші умови для вивчення навчального матеріалу.

Обидва пункти ідеально підходять для вивчення польської за допомогою онлайн занять в Е‑Ленд Скул.

Для отримання максимуму віддачі від себе, на пробному занятті та в процесі навчання Ви отримаєте інформацію, як це зробити, а саме: Ви дізнаєтесь про свої індивідуальні якості, специфіку запам’ятовування навчального матеріалу, Ваші слабкі та сильні сторони тощо.

Викладачі Е‑Ленд Скул допоможуть Вам розібратися з усіма Вашими якостями та розроблять індивідуальну для Вас методику, за допомогою якої Ви отримаєте можливість здобути той заповітний максимум.

Якщо Ви сподіваєтеся зробити це самостійно, хочемо запевнити Вас, у Вас мало що з цього вийти. По-перше, Ви не бачите себе збоку. По-друге, справа професіоналів – усіх справ. Все вирішує досвід та професійні навички.

І друга вимога – максимально сприятливі умови з мінімальними втратами часу, грошей, зусиль – це заняття онлайн.

Отже, якщо Ви поставили собі за мету вивчити польську за найкоротші терміни за мінімально витраченого ресурсу – ідеальний метод для цього розпочати онлайн курси польської мови для дорослих (а також для школярів) у репетиторській школі Е‑Ленд Скул.

У наступних розділах зупинимося більш детально на тому, як саме проходить онлайн вивчення, використовуючи сучасні веб-програми в Інтернеті. Спочатку для дорослих, потім для дітей.

Вчимо дорослих польську мову на комп’ютері методом онлайн (для початківців та біженців)

Вивчення польської мови онлайн школа онлайн Київ Україна заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОУ репетиторській школі Е‑Ленд Скул для проведення дистанційних занять, як і в будь-якій іншій школі, потрібно по-перше мати гаджет: комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшет тощо. І по-друге – стабільне підключення до Інтернету.

Онлан заняття проходять за допомогою популярних програм, таких як Skype, Zoom та інші. За допомогою цих програм викладачі мають можливість використовувати цілу низку переваг, зокрема: демонстрація екрану, поділ студентів на малі групи з розподілом на зали, використання віртуальної дошки, застосування електронної платформи: електронного щоденника, журналу та робочого зошита.

З усіма цими опціями під час навчання зможе розібратися звичайний початковий користувач персонального комп’ютера чи смартфона. До того ж, ці віджети найбільше використовує викладач, а студенту потрібно займати пасивнішу участь.

Але що робити, якщо студент не є навіть початковим користувачем персонального комп’ютера або смартфона? Здебільшого – це люди старшого віку.

Коли людина вже, умовно кажучи, сформована, з кожним роком вчити іноземні мови стає складніше. Та й не лише мови. Сам процес навчання може бути складним.

До репетиторської школи Е‑Ленд Скул звертається багато різних людей різних вікових категорій. Іноді трапляється так, що доросла людина не здатна скористатися комп’ютером, щоб почати навчання методом онлайн.

Не біда. Фахівці школи допоможуть кожному, хто бажає, освоїти елементарні ази, за допомогою яких зможе проходити навчання не гірше за інших.

Отже, ми бачимо, що онлайн курси польської мови для дорослих, які так часто бояться їх, особливо люди середнього та старшого віку не є щось захмарно недосяжне.

Давайте зараз обговоримо специфіку онлайн навчання дітей та початківців у репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Онлайн навчання польської мови онлайн дітей та початківців у репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Вивчення польської мови онлайн іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиСтосовно навчання дітей в Е‑Ленд Скул за методом онлайн, репетиторська школа приготувала для Вас особливий подарунок. Заняття для дітей в Е‑Ленд Скул проходять в основному за допомогою ігрового методу. В чому його суть та переваги?

Одне з головних завдань занять для дітей та початківців – мотивація. Чому робиться такий великий акцент саме на цю особливість? Справа в тому, що дітям, а також початківцям, які пробують свої сили, найчастіше приходиться змагатися зі своїм небажанням. Для початківців важливо перебороти страх перед невдачею.

Онлайн навчання дітей та початківців у ігровому форматі відбувається за допомогою особливих методик, які викладач підбирає відповідно до специфіки групи. Це можуть бути вікторини, конкурси, змагання тощо. Основна суть – максимальна зацікавленість студентів у процесі вивчення польської мови методом онлайн.

Можемо відзначити наступні переваги онлайн вивчення польської за допомогою ігрового формату:

 • дуже хороша мотивація особливо для дітей початкових класів;
 • краща засвоюваність навчального матеріалу, оскільки студенти, захоплені грою, запам’ятовують значно краще;
 • легка, невимушена атмосфера, яка позбавляє факторів блокування, таких як страхи, невпевненість тощо.

Для початківців старшокласників та післяшкільних вікових груп також підбираються конкурси, вікторини, змагання але уже не стільки в якості гри. Переважно моделюються якісь життєві ситуації для того, щоб можна було глибше увійти в навчальну практику.

Завдання для студентів, як дітей, так і початківців старшого віку, будуються так, щоб були одночасно цікавими та пізнавальними.

Дуже важливою перевагою у вищезазначеному підході методики занять методом онлайн, відіграють програми, які застосовуються для організації веб-зустрічей (про ці програми згадували на початку). Оскільки вони оснащені дуже корисними опціями – якнайкраще сприяють проведенню конкурсів, вікторин тощо.

Зокрема, за допомогою програм для веб-зв’яжу викладач має можливість застосовувати цілий ряд різного інструментарію, який дає можливість зокрема: демонструвати свій екран та бачити екран студентів, ділити студентів на малі групи, розподіляти по віртуальних залах, запускати різноманітні інтерактивні відеоролики та аудіо доріжки тощо.

Отже, онлайн навчання дітей та початківців у репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва із застосуванням найсучасніших методик та практик – справжнє свято!

У цій статті представлені поради, як швидко та якісно вивчити польську дистанційно, вивчення польської мови онлайн для початківців та допомога біженцям.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню польської та інших іноземних мов з уроками та репетиторськими курсами, початківцями та досвідченими, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля Караваєвих Дач, Єреванської, Чоколівки, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, на Севастопольській та площі Космонавтів, для дорослих та дітей.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

  Часті запитання:

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е-Ленд, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дитини однозначно краще буде очне заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Я хотів би вивчати польську мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО методом онлайн?

Підготовка до ЗНО в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити польську мову методом онлайн?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Які переваги має метод вивчення польської дистанційним методом?

Онлайн метод вивчення польської мови, як і будь-якої іншої, славиться своєю зручністю, економією часу та коштів. В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул онлайн заняття проводяться з застосуванням найсучасніших технологій, що дає можливість для студентів сприймати звук та зображення з якістю максимально наближеною до реальної. Однією з суттєвих переваг також є можливість оперативної демонстрації екрану, поєднання в віртуальні зали, контролю знань і багато іншого.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Edition.cnn.com – новини. – Знаходьте найсвіжіші новини та інформацію про головні новини, погоду, бізнес, розваги, політику тощо.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Euronews.com – новини. – Останні новини доступні у вигляді безкоштовного відео за запитом. Будьте в курсі європейських та світових новин про економіку, політику, дипломатію.
 • Foxnews.com – новини. – Fox News – останні новини, фотографії та відео новин.

    Відкрити повний список