Вивчити англійську досконало (заняття по Скайпу)

Заняття по Скайпу, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, курси з англійської, польської, французької, української та німецької, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, Вокзальна, Лобановського, Антонова, Севастопольська площа, Чоколівка, Єреванська, Повітрофлотський проспект, Шулявка, Караваєві Дачі, Космонавтів, Солом’янка та в інших мікрорайонах Києва.

Якщо Ви бажаєте вивчити англійську досконало, полілінгвальная школа Е‑Ленд Скул до Ваших послуг! Заняття по Скайпу або зуму – найкраще рішення для дистанційного навчання.

У цій статті хотілося б поговорити про дистанційне навчання англійської мови. Приведемо загальні відомості та на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розглянемо особливості школи онлайн та її можливостей, зокрема – дистанційне навчання англійської мови.

Дистанційне навчання англійської мови та її особливості

Школа онлайн - Дистанційне навчаннякурси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо основні особливості та специфіку, з якою маємо справу, застосовуючи дистанційне навчання англійської мови при вивченні іноземних мов, зокрема англійської мови.

Почнемо з визначення. Дистанційне навчання (школа онлайн)— це така форма навчання, при якій на курсах студенти вивчають англійську чи іншу іноземну мову не у класах, аудиторіях чи інших спеціально відведених для навчання приміщеннях, а здобувають знання дистанційно. Найпопулярнішими web-платформами для дистанційного навчання є такі програми як: Zoom, Skype та інші з використанням для їх роботи підключення до Інтернету та будь-якого доступного гаджету, наприклад, ноутбуку, планшету або ж смартфону.

Давайте розглянемо, які є необхідні умови для дистанційного навчання. Важливою умовою є  по-перше, гарне підключення до мережі Інтернет. При цьому необхідне не просто швидкісне, а стабільне Інтернет-підключення, так, щоб заняття учня не переривалося.

По-друге, необхідний досить потужний гаджет, який має добре працювати зі згаданими вище програмами. Тут є одна особливість, яка сильно впливає на якість проведення уроку – розмір екрану гаджету. На нашу думку кращими для даного виду навчання буде ноутбук або комп’ютер з великим екраном. З таким пристроєм навчатися буде значно зручніше та ефективніше і, крім того, не стомлюється так сильно зір. Якщо вибирати між ноутбуком та стаціонарним комп’ютером, то вибір швидше буде за другим. Можливість навчатися через ноутбук або комп’ютер значно полегшує сам процес навчання і для самого учня, проте комп’ютер зазвичай стоїть на столі, а це сприяє, так би мовити, самодисципліні учня протягом заняття.

Варто також зазначити, що для дистанційного навчання, яке проходить найчастіше вдома, не менш важливим є і те, щоб протягом самого уроку ніхто не заважав. Для цього треба просто виділити певний час і  відповідне місце у себе вдома.

Словом, якщо подбати про ці всі заходи, аби мати можливість проходити дистанційне навчання англійської мови якісно, успіх гарантовано!

В цьому розділі ми розглянули тему “Дистанційне навчання англійської мови та її особливості” та отримали ряд корисних порад щодо покращення умов навчання, а отже і підвищення якості самого навчання.

В наступному розділі мова буде йти про популярність дистанційного навчання а також буде представлена школа онлайн як один з найпопулярніших навчальних закладів для дистанційного навчання.

Школа онлайн. Популярність дистанційного навчання 2022

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі було представлено тему “Дистанційне навчання англійської мови та її особливості”, в якій розглянуто специфіку та вимоги щодо дистанційного навчання.

В цьому розділі маємо тему “Школа онлайн. Популярність дистанційного навчання” та будемо говорити про основні переваги, які дає дистанційне навчання та школа онлайн.

Чому ж така форма навчання стає все популярнішою? Це пов’язане не лише з ситуацією, яка склалася в усьому світі у зв’язку з епідемією протягом останнього року, але й також з тим, що в сучасному світі людина все більше шукає можливості зекономити свій ресурс та час.

Тут насамперед йдеться про те, щоб отримати максимальну для себе вигоду, в даному випадку з вивчення англійської або будь-якої іншої іноземної мови з мінімальною затратою зусиль.

Можна привести до прикладу людину, яка зранку до вечора працює, п’ять днів на тиждень, на вихідні має ще якісь інші свої справи, і ще до того ж має потребу у вивченні англійської або якоїсь іншої іноземної мови. Чи легко буде знайти для цього час, щоб їхати на репетиторські курси англійської чи якісь ще заняття? Ось тут і приходить на допомогу дистанційне навчання англійської мови.

Навіть якщо Ви маєте дуже щільно забитий графік протягом робочого тижня та вихідних, дистанційне навчання англійської мови дає чудову можливість навчатися не виходячи з дому, у будь-який зручний для Вас час.

Одна з найважливіших переваг, які дає школа онлайн – це можливість студенту підібрати зручний для себе час. Це може бути ранок або пізній вечір. Можливостей існує безліч.

Сюди ж можна також додати  і те, що деяким людям значно комфортніше навчатися в себе вдома. Коли Вас оточують речі побуту і звиклий Вам комфорт, з’являється значно більше можливостей для повного занурення в процес навчання.

Або ще, наприклад, якщо людина не дуже добре почувається і знову ж таки не має можливості бути присутньою безпосередньо на занятті у класі, або ще з якоїсь іншої причини: потреби бути з дітьми, сімейні чи домашні справи, то школа онлайн тільки цьому і сприяє.

І остання перевага, яку дає школа онлайн – економія коштів. Досить легко підрахувати, скільки коштів необхідно затратити на проїзд в громадському транспорті, таксі чи на пальне автомобіля. А якщо ще додати до цього якісь вимушені затрати на перекуси в кафе тощо, то виходить достатньо кругленька сума.

То ж, можемо з Вами підсумувати: як Ви вже самі у цьому переконалися, дистанційна форма навчання та школа онлайн – це не просто зручність. Це і комфорт, і ефективність, і економія часу та коштів.

Вище подані приклади чудово ілюструють, чому дистанційна форма навчання все більше набуває популярності у сучасному світі.

В розділі ми розглянули тему “Школа онлайн. Популярність дистанційного навчання” та змогли переконатися в корисностях, які кожен може отримати розпочавши навчання дистанційно.

Дистанційне навчання англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

В попередньому розділі висвітлена тема “Школа онлайн. Популярність дистанційного навчання”,  в якій ми детально описали, яку саме користь Ви можете отримати від занять онлайн.

А тепер хотілося б також трохи поговорити конкретніше про дистанційне навчання англійської мови та користь які дає школа онлайн та дистанційне навчання на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиНайперше, із всього спектру послуг репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул варто зупинитися на дистанційному навчанні для дітей.

Як відомо, дітям дуже подобаються різні гаджети, тому вже сама форма дистанційного навчання через комп’ютер, ноутбук чи планшет являє собою цікавість для дітей, щось нове та незвичне. Але крім цього, однією важливою перевагою дистанційного навчання для дітей є саме те, що дозволяє викладачу на занятті використовувати різні інтерактивні матеріали, такі як: ігри, інтелектуальні вправи тощо. Це також може бути перегляд якогось фільму або відео.

Більше того, якщо ми говоримо про онлайн викладання безпосередньо на таких платформах як Zoom, наприклад, тут варто зазначити і таку перевагу самої програми, як можливість передачі дистанційного управління одному з учасників конференції. Що це означає? В даному випадку, якщо, наприклад, викладач запускає якусь гру або вправу, він може передати управління  своїм екраном учню, щоб він міг виконати те чи інше інтерактивне завдання.

Ще однією цікавою особливістю даної програми є можливість створювати сесійні зали. Викладач репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва може поділити учнів на такі зали і давати їм для виконання певне завдання. Наприклад, це може бути задача скласти діалоги, підготувати якусь розповідь або щось презентувати. Це також може бути як парна робота, удвох або можливі варіанти об’єднувати більше, ніж двоє студентів у згадані зали.

Вищезазначені переваги стосуються не лише дітей. Для дорослих даний вид навчання є не менш корисним та цікавим. Дистанційне навчання англійської мови та школа онлайн у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул  – найкраще рішення для дітей та дорослих зі всіма зручностями, які пропонує дистанційне навчання.

У багатьох школах з вивчення англійської або інших іноземних мов, не завжди є можливість презентувати якісь додаткові матеріали такі, як відео, чи щось подібне. Це найчастіше пов’язане з відсутністю  необхідного устаткування, наприклад, Smart Board.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва пропонує вказану форму дистанційного навчання без подібних обмежень, оскільки є можливість застосування всіх вищезгаданих переваг.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноНаша школа надає чудову можливість пройти дистанційне навчання англійської мови для всіх охочих. Ви можете підібрати зручний для себе час  і вивчати англійську чи інші іноземні мови на наших онлайн платформах. Ну початку кожного місяця Вам буде надаватися посилання для входу у конференцію  і таким чином Ви зможете із задоволенням вивчати іноземну мову, витрачаючи на це мінімум зусиль та часу.

В цьому розділі ми розглянули тему “Дистанційне навчання англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”

Представлена стаття дала можливість краще розібратися в особливостях та перевагах онлайн-методу вивчення англійської та інших іноземних мов. Також ми змогли переконатися у найкращих пріоритетах, які дає школа онлайн у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул за допомогою вказаного методу.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Повітрофлотського проспекту, Єреванської, Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, для дорослих та дітей, початківцями та досвідченими, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Edition.cnn.com – новини. – Знаходьте найсвіжіші новини та інформацію про головні новини, погоду, бізнес, розваги, політику тощо.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Digg.com – новини. – Digg — це домашня сторінка Інтернету, на якій представлені найкращі статті, відео та оригінальний вміст, про які зараз говорить Інтернет.
 • Voanews.com – новини. – Англійські новини від «Голосу Америки». VOA забезпечує повне висвітлення подій у США, Азії, Африки та Близького Сходу.

    Відкрити повний список

5/5 - (5 votes)