Курси з французької мови Солом’янський район Київ (репетитор) 2022

Курси з французької мови, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, Єреванська, Лобановського, Повітрофлотський проспект, Космонавтів, Вокзальна, Караваєві Дачі, Севастопольська площа, Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Антонова та в інших мікрорайонах Києва, курси з німецької, української, англійської та польської, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля.

Якщо Ви ввели в пошуку “Курси з французької мови Солом’янський район Київ” і потрапили на сторінку Е‑Ленд Скул – Ви на вірному шляху! Полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул пропонує репетиторські курси з французької, англійської та інших іноземних мов у групах та з репетитором для дітей та дорослих, заняття з французької мови очно та онлайн.

Уроки французької та інших іноземних мов у полілінгвалтній школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва призначені для будь-якої початкової підготовки як початківцям (з нульовим рівнем), так і досвідченим.

Репетиторські курси французької, англійської та інших іноземних мов в групах та з репетитором для дітей та дорослих

Курси з французької мови Солом'янський район Київ курси англійської французької німецької польської українськоїРепетиторські курси з французької, англійської та інших іноземних мов в полілінглвальній школі Е‑Ленд Скул проходять за двома форматами навчання: в групах та індивідуально з репетитором.

Кожен формат навчання має свої переваги. Заняття в групі допомагає студентові отримати атмосферу, де є багато однодумців, яких поєднує спільна мета – вивчення французької мови. Відповіді на уроці, поради під час перерви, навчальний азарт – все це створює сприятливі для навчання умови яка найкращий стимул та можливість повної концентрації на заняттях.

В той же час індивідуальні уроки з репетитором можуть бути більше корисні тоді, коли студенту необхідно більше уваги стосовно його індивідуальних особливостей.

Репетитор, безпосередньо займаючись зі студентом віч-на-віч, має можливість досконально вивчити всі тонкості сприйняття навчального матеріалу студентом, зокрема метод запам’ятовування (візуальний, аудіальний тощо), підібрати найкращий темп проведення уроку для студента, щоб отримати максимальну ефективність від заняття.

Враховуючи всі індивідуальні якості, викладач підбирає програму так, щоб уроки були максимально цікавими та пізнавальними для студента а прогрес в навчанні був максимальним.

Заняття з репетитором також дають можливість отримати допомогу в індивідуальних потребах, наприклад, виконанні домашнього завдання, яке задали в школі чи ВУЗі, підготовці до іспиту (ЗНО, ЄВІ, міжнародні іспити Ielts та Toefl тощо) та багато інших завдань, з якими стикається студент.

При отриманні допомоги від викладача, мова в жодному разі не йде про “костиль”, за допомогою якого студент буде виглядати в школі чи університеті більш успішним. Викладач не виконує домашнє завдання замість студента, а тільки надає допомогу, направляє, вказує на помилки. Це дає можливість студентові якісніше та швидше навчатися, економити час, уникати “топтання на місці”, покращувати обізнаність в тих моментах, де помиляється, ставати грамотнішим.

Викладання французької, англійської та інших іноземних мов в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул відбувається як для дітей шкільного віку так і для дорослих.

Особливістю дитячих програм є методика викладання в ігровому форматі. Під час гри, дитина не концентрується на навчальному процесі. Це дає можливість дітям вчитися на заняттях з цікавістю та азартом.

Різноманітні ігри, вікторини, змагання – наповнюють урок динамікою та захопливим настроєм.

Для дорослих застосовується своя методика, яка також не виключає динамічного уроку. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул влаштовують конкурси, цікаві завдання, розділення по групах тощо. Все це дає можливість створити найефективніше середовище для вивчення французької, роблячи навчальний процес цікавим та продуктивним.

Отже, репетиторські курси з французької, англійської та інших іноземних мов в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул доступні для дітей та дорослих як в групах та і з репетитором. Ви можете підібрати для себе будь-яку з цих форм навчання відповідно до Ваших потреб.

Розглянемо основні переваги форми навчання французької мови в дещо іншій площині: методом онлайн та очно.

Заняття з французької мови очно та онлайн – основні переваги

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОПоряд з розподілом форматів навчання в групах та з репетитором, з якими мали змогу ознайомитися в попередньому розділі,  заняття з французької мови в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул має ще один розподіл:

 • очні заняття в школах;
 • заняття онлайн.

Кожна з цих форма навчання має свої переваги.

Очні заняття в школах вирізняються можливістю відвідувати навчальні класи. Урок в навчальному класі дає можливість відключитися від буденної метушні та повністю зануритися в навчальну атмосферу.

Немаловажним плюсом очної форми викладання є можливість студентів живого спілкування як з викладачем, так і з колегами по навчанню.

Загальновідомим є той факт, що навчання в живу дозволяє проводити урок з динамічним контактом викладача зі студентом. В цьому процесі активну участь займає як викладач так і студент.  Викладач, маючи очний контакт зі студентом, може краще сприймати зворотну віддачу, бачити настрій студента та здатність його сприймати навчальний матеріал.

В свою чергу студент, маючи візуальний контакт з викладачем по-перше краще розуміє викладача, сприймаючи його емоції, міміку тощо, по-друге може краще вникати в ту чи іншу тему, задаючи уточнюючі запитання.

Онлайн-заняття мають свої переваги. Викладачі полілінгвальної школи проводять дистанційні заняття як в групах так і індивідуальні з застосуванням найновіших методик та практик.

Так, при занятті онлайн викладач може використовувати інструментарій, який дозволяє зробити урок цікавим та насиченим, збільшивши його ефективність в рази. Наприклад, до таких інструментів відносяться демонстрація екрану, віртуальну дошку, розподіл студентів по залах тощо.

Подібні цікавинки доступні в таких програмах для онлайн-зв’язку, як Zoom, Skype тощо. Ці програми широко застосовуються для викладання французької, оскільки є зручними та доступними.

Іншою не менш важливою перевагою занять методом онлайн є можливість проходити навчання не виходячи з дому. Крім економії часу та  коштів у Вас є домашній комфорт. Навчання може бути більш ефективним і це є суто індивідуальна практика.

Перебуваючи вдома, Ви маєте в своєму розпорядженні все що у Вас є, і що може знадобитися в процесі навчання. Вам не потрібно тягнути великий рюкзак, набитий книжками та зошитами. Цьому також сприяє краща можливість застосування електронних матеріалів.

Як бачимо, в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул обидві форми занять з французької мови як очно, так і онлайн мають багато переваг і можуть бути застосовані в залежності від потреб та індивідуальних якостей кожного зі студентів.

Уроки з французької, та інших іноземних мов в полілінгвалтній школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва для початківців та досвідчених.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити

Курси французької мови в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул – найкращі курси не тільки в Солм’янському районі, але і в інших районах та мікрорайонах Києва.

Адже викладання французької в школі Е‑Ленд Скул поєднує в собі цілий ряд переваг, зокрема:

 • висока кваліфікація викладачів;
 • професійний підхід і найкращі методики навчання;
 • створення дружньої атмосфери та атмосфери суперництва між студентами, а між викладачами та студентами також атмосфери співробітництва;
 • застосування найновіших підходів, таких як граматика та лексика на практиці, викладання для дітей в ігровому форматі, створення невимушеної атмосфери тощо;
 • акцент на розвиток навичок розмовної мови;
 • створення невеликих груп до 10 отіб для найкращого комфортного середовища навчання;
 • індивідуальний підхід до кожного студента.

Розпочавши навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви зможете отримати всі ці переваги. Крім того, Вам непотрібно піклуватися про те, де будете брати навчальні матеріали, адже викладачі Е‑Ленд Скул уже подбали про це. Вам буде надано все необхідне для того, щоб пройти ефективний курс вивчення французької мови.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, біля Чоколівки, Караваєвих Дач, Єреванської, Лобановського, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дорослих та дітей, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів, гітарних табів та акордів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте свій звук завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Deviantart.com – образотворче мистецтво. – DeviantArt – це місце, де процвітають мистецтво та спільнота. Досліджуйте понад 350 мільйонів творів мистецтва, спілкуючись із колегами- митцями та ентузіастами мистецтва.
 • Yummly.com – кулінарні рецепти. – Розумний кулінар, який дізнається, що вам подобається, і налаштовує досвід відповідно до ваших особистих смаків, потреб у харчуванні, рівня навичок тощо.
 • Last.fm – погода. – AccuWeather має місцеві та міжнародні прогнози погоди з найточнішою технологією прогнозування погоди, що містить звіти про погоду з точністю до хвилини.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (5 votes)