Навчання в сім’ї…

ucheba v seme

Один в полі не воїн… Вивчайте іноземну всією сім’єю!

E-Land пропонує можливість навчання іноземних мов незалежно від віку і початкового рівня всім охочим. Добре відомий той факт, що найкращого результату за максимально короткі строки можна домогтися, занурившись в середовище носіїв мови, наприклад, за кордоном. Але не кожному по кишені дорогі подорожі розвиненими країнаит, мови яких найцікавіші. Насамперед варто роздивитись довкола. Саме тут на допомогу може прийти наше сімейне вогнище. Адже в родині ви можете спілкуватися між собою і ділитися набутими навичками. Сімейний підхід до навчання іноземних мов − як раз той мовний мікроклімат, який, при бажанні, може бути доступний в кожній родині!

Але навіть якщо не вдасться залучити всіх родичів в будинку для вивчення іноземних мов, не засмучуйтеся, а спробуйте зацікавити хоча б декількох, або ж, принаймні, одного. Домовтеся, що з цієї хвилини будете спілкуватися тільки якоюсь мовою, яку наразі вивчаєте, будете виправляти помилки один одного та обмінюватися взаємодопомогою.

В одній родині бабуся, колишня вчителька англійської мови, з першого контакту зі своєю новонародженою онукою, зверталася до неї тільки англійською, як ніби не розуміє мови, якою розмовляють всі інші. Так проходили десятиліття. Тепер дівчинка вже доросла і у неї відразу дві законних рідні мови!

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, з уроками та репетиторськими курсами, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля вулиці Антонова, Єреванської, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Караваєвих Дач, на Севастопольській та площі Космонавтів, для дітей та дорослих.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Voanews.com – новини. – Англійські новини від «Голосу Америки». VOA забезпечує повне висвітлення подій у США, Азії, Африки та Близького Сходу.
 • Scribd.com – електронні книги. – “Нескінченні розваги та знання. Читайте або слухайте в будь- який час і в будь- якому місці.”.
 • Digg.com – новини. – Digg — це домашня сторінка Інтернету, на якій представлені найкращі статті, відео та оригінальний вміст, про які зараз говорить Інтернет.

    Відкрити повний список

Rate this page