Німецька мова — тестування

Пройдіть швидкий тест з німецької мови. Тест не обмежений по часу, абсолютно безкоштовний, не потребує реєстрації, введення електронної пошти чи номеру телефону. Встановіть позначки біля відповідей, які ви вважаєте правильними. Після проходження тесту, зможете отримати результат, а також переглянути відповіді:

1. Frau Kurz … zweimal dieses Jahres…

 
 
 
 

2. Er … es bestimmt nicht.

 
 
 
 

3. Ich komme heute zu dir nicht, denn…

 
 
 
 

4. Hast du ihn … gefragt?

 
 
 
 

5. Heute …wir zu unserer Oma …

 
 
 
 

6. Zuerst sehe ich … an. (das Buch)

 
 
 
 

7. Zu deinem Geburtstag …! Ist bei dir …?

 
 
 
 

8. Unser Chef … Ordnung in seinem Büro.

 
 
 
 

9. Das ist ein interessantes Buch. Wollen Sie…?

 
 
 
 

10. Unsere Mutter hat viele …

 
 
 
 

11. Wenn du in der Nähe bist, komm…!

 
 
 
 

12. Nach der Arbeit mache ich … Einkäufe.

 
 
 
 

13. Er hat sich… verabschiedet.

 
 
 
 

14. Was hat sie im Lebensmittelgeschäft…?

 
 
 
 

15. Geht ihr heute ins Kino?… ich mit?

 
 
 
 

16. Meine Oma … schon siebzig Jahre alt.

 
 
 
 

17. Wie geht es …?

 
 
 
 

18. Er will mit einem … sprechen.

 
 
 
 

19. Kann ich … in diesem Wasser waschen?

 
 
 
 

20. Gestern habe ich … Lehrer gesehen.

 
 
 
 

 

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Чоколівки, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Єреванської, Лобановського, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

Rate this page