Вчися в насолоду…

Вчися в насолоду

Так і тягне іноземні мови вивчати, якщо перетворювати навчання на свято! Вивчайте мови для свого задоволення, об’єднуючи приємне з корисним.

Існує величезний спектр розважальної літератури, яку можна використовувати для вивчення іноземних мов. Їх також пропонує E-Land. Ви можете самостійно або за допомогою фахівців E-Land підібрати для себе оптимальний варіант для найефективнішого та одночасно захопливого проведення часу при вивченні іноземних мов.

Запропонуємо невеликий список найпопулярніших захоплень для швидкого і якісного занурення в іноземну мову:

 • перегляд фільмів і науково-популярних програм (з субтитрами і без) – є одним з найпотужніших методів навчання, оскільки задіює одночасно і візуальний, і аудійний методи сприйняття мови;
 • прослуховування іноземних пісень (з одночасним зусиллям почути окремі слова і зрозуміти їхнє значення) – дозволяє вивчати мову також дуже ефективно, сприймаючи її на слух, і одночасно доступно, зважаючи на можливість в будь-якій обстановці носити навушники й слухати приємну музику;
 • читання художніх книг і пізнавальних журналів (з використанням словника) – допомагає підтягти написання слів і граматику;
 • всілякі ігри, як спеціально створені для навчання мови (посилання можете знайти в розділі «Корисні посилання» – «Англійська в іграх» на сайті E-Land), так і звичайні розважальні (але з обов’язковим вибором мови інтерфейсу і самої гри на іноземній мові).

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов з уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Повітрофлотського проспекту, Єреванської, Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, для дорослих та дітей, початківцями та досвідченими.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Edition.cnn.com – новини. – Знаходьте найсвіжіші новини та інформацію про головні новини, погоду, бізнес, розваги, політику тощо.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.

    Відкрити повний список

Rate this page