Граматика та лексика на практиці англійської та інших іноземних мов

grammatika i leksika na praktike

Граматика англійської мови, англійська граматика та лексика англійської мови, лексика та граматика англійської мови в таблицях та схемах для початківців. Граматика робить англійську мову набагато складнішою в плані вивчення, але завдяки спеціальній методиці навіть в парі  “англійська мова граматика”  піддаються якісному вивченню. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Багаторічна практика вивчення різних іноземних мов по всьому світу підтверджує: англійська граматика та лексика англійської мови вимагають закріплення на практиці. Довгі години “зубріння” не дадуть такого результату, як вивчення граматичних правил безпосередньо на прикладах. Про це та інше Ви дізнаєтеся в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва і в цій статті.

Англійська граматика та лексика англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Англійська мова граматика курси англійської французької німецької польської українськоїЯкщо вас напружує словосполучення “Англійська мова граматика”, то вам до нас, ми знаємо, як приборкати цього звіра!

Всім відомо, що англійську мову граматика робить набагато складнішою. Але організація навчального процесу з вивчення англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва побудована таким чином, щоб звести ці труднощі до мінімуму. Так, розроблений спеціальний метод вивчення граматики. Цей метод базується на вивченні граматики на практиці.

Англійську мову граматика робить упорядкованою, хоч і складною, але завдяки спеціальній методиці навіть в парі  “англійська мова граматика” піддаються якісному вивченню.

“Англійська мова граматика” – це не просто словосполучення, це цілий новий світ правил і закономірностей.

Точно такий же підхід в навчанні на практиці як англійська граматика вимагає лексика англійської мови. Англійська граматика і лексика англійської мови дуже тісно пов’язані між собою.

Вивчення граматики будується на принципі максимального використання правил на практиці. Англійська граматика та лексика англійської мови є необхідними елементами грамотної мови, але вона безсила без навичок практичного її застосування.

Такий підхід передбачає максимальне врахування потреб та інтересів і студента, якому потрібні англійська граматика та лексика англійської мови для практичного застосування, а не для “галочки”. Учень виступає як повноправний учасник процесу навчання, тому викладачі нашої репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва будують заняття на принципах свідомого партнерства і взаємодії. Якщо педагог бачить, що учень легко вивчив правило теоретично, то поспішає навчити застосовувати його – а це і є практика.

Інший варіант – коли теорія дається важко. Яка тоді може бути лексика англійської мови і тим більше англійська граматика? В такому разі якраз практика і стає першочерговою – викладач  репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул спочатку наводить багато схожих прикладів, а потім разом зі студентом виводить граматичне правило, згідно з яким всі ці приклади будувалися.

Такі різні підходи стимулюють творчу активність студента і аналітичне мислення, а це сприяє розвитку його самостійності.

Для школярів молодшого віку англійська граматика та лексика англійської мови також вивчаються на практиці, але в доступній для них формі, в тому числі завдяки вивченню в ігровому форматі. Але, повірте, не тільки дітям цікаво грати! Навіть для дорослих людей, не кажучи вже про підлітків, буде цікаво попрактикуватися для вивчення англійської або іншої іноземної мови саме в іграх! Так, широкий вибір цікавих онлайн-ігор англійською чекає Вас.

Можемо дати ще невелику пораду: якщо Вам зовсім важко дається граматика, можете спробувати промовляти  на одному подиху по кілька разів: “Англійська мова граматика… мені під силу, англійська мова граматика… мені під силу” і так далі,  щоразу, коли беретесь за нові правила.

Як ми бачимо, англійську мову граматика робить набагато складнішою, але завдяки спеціальній методиці вивчення граматики на практиці, навіть в парі  “англійська мова граматика” піддаються якісному вивченню. “Англійська мова граматика” – це словосполучення криє за собою цілу хуртовину, подолавши сніги якої побачиш проліски приємних знань легкого володіння мовою. “Англійська мова граматика” – це наче тваринка, яку не просто приручити, але якщо вдастся – вона служитиме тобі вірно і завжди.

Англійська граматика і лексика англійської мови це завжди є базис для грамотної мови, але дійсно ефективне їх вивчення можливе тільки на практиці. 

Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО

Розділ “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців” насправді представлений не тільки для початківців. І цьому ви зможете переконатися, розібравшись в тому, як побудовані і працюють граматичні таблиці. Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців має настільки велику практичну користь і зручність в застосуванні, що її використовують навіть ті, які вже дуже добре освоїли граматику.

В процесі навчання дуже корисно будувати таблиці і схеми. По-перше, запам’ятовування матеріалу відбувається також візуально. По-друге, побудовані таблиці і схеми допоможуть вам швидко освіжити в пам’яті вже вивчений матеріал.

Паличка-виручалочка “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців” – і ви озброєні завжди!

На малюнку наведено приклад з Crown English Club, як можна вивчати лексику англійської мови, використовуючи таблицю.

Як видно з малюнка, вчити лексику в такому вигляді дуже просто і доступно.

Граматика та лексика на практиці англійської та інших іноземних мовГраматика англійської мови в таблицях для початківців представляє набагато більший інтерес. На малюнку наведено приклад декількох таких таблиць.

Як ми бачимо, граматика англійської мови в таблицях для початківців – це справжній скарб, де сконцентровані всі основи, і до якого можна підглянути за будь-якої необхідності.

Граматика англійської мови в таблицях для початківців – це фундамент, який знадобиться мати кожному не тільки на початку вивчення.

Але для Вас приготований ще один сюрприз! Справа в тому, що в Україні і не тільки, одним з найпопулярніших підручників для вивчення граматики англійської мови є підручник Верби Г.В. “Граматика сучасної англійської мови”. Популярність книги настільки велика, що його відразу впізнають практично у всіх навчальних закладах країни.

До вашої уваги пропонується унікальна таблиця, створена за цим підручником одним з вчителів – Патика Марією, яка вже на пенсії. Вона є автором. Таблиця намальована її рукою і її ви не знайдете ніде. На малюнку приведена точна копія. Уявіть собі, в цій таблиці зібрана повністю вся книга Верби в стислому вигляді!

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНООтже, Лексика і граматика англійської мови в таблицях для початківців – це сила!

Навіть початківець зможе скласти текст для презентації фірми або написати проект англійською – сконцентруйтеся на ідеї, а правильно оформити текст допоможе “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців”

І навіть завершивши навчання, ви завжди будете мати підстрахування у вигляді збірника мега-корисних знань – “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців” не раз зможе стати вам у нагоді.

Якщо ви вже досягли високого рівня, вам все ж не завадить мати під рукою збірник “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців”, тому що в ній сконцентровані ази всієї граматики!

Знати все – неможливо, проте можливо знати, де шукати – при будь-яких сумнівах у правильності висловлення думки, стане в нагоді “Лексика і граматика англійської мови в таблицях і схемах для початківців”!

Таким чином ми бачимо, що в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовуються спеціальні підходи до вивчення іноземних мов. Зокрема англійська граматика та лексика англійської мови ефективно піддаються вивченню тільки на практиці. І нехай Вас не лякає словосполучення “англійська мова граматика” якого переважно так всі бояться. “Англійська мова граматика” це лабіринти правил і послідовностей, які ведуть до широких воріт у англомовний світ зі всіма його перевагами і можливостями. “Англійська мова граматика” – це гора, підкоривши вершину якої, відкриєш чудовий краєвид легкого спілкування англійською.  

В школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул англійська граматика та лексика англійської мови – це свято!

Частково Ви можете насолодитися практичною методикою вивчення граматики і практики уже зараз. На сайті представлена лексика та граматика англійської мови в таблицях та схемах для початківців, застосування яких дає безперечну користь і на етапі вивчення і на етапі застосування граматики та лексики.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Чоколівки, Єреванської, Лобановського, Караваєвих Дач, на Севастопольській та площі Космонавтів, із репетиторськими курсами та уроками.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Я хочу краще знати граматику англійської мови. Як я можу цього досягнути?

В перелік програм полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул скул включена програма щодо інтенсивної підготовки по граматиці та лексиці. Більше того, застосовується спеціальна методика «Граматика та лексика на практиці», яка дає ще більше ефекту.

✎ Як поповнити свій словниковий запас максимально швидко?

Методів є багато і всі вони по своєму гарні. Все залежить від старань та прикладених зусиль студента. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул найчастіше радять метод розділення слів по групах, зокрема по частинах мови, таких як дієслова, прикметники тощо.

✎ Не маю зовсім часу на вивчення англійських слів. Як вирішити цю проблему?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул радять використовувати будь-який можливий час для вивчення лексики, наприклад під час подорожі, в пробці, при очікуванні в черзі, тощо. Для зручності можна встановити додаток на смартфон або написати слова на невеликі картки з перекладом на протилежній стороні.

✎ Як можна краще засвоїти вивчені правила з граматики?

Викладачі Е‑Ленд Скул радять студентам намагатися побільше самостійно вживати різні часові форми та застосовувати інші правила. Але це слід робити під наглядом викладачів для уникнення помилок.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів, гітарних табів та акордів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Nydailynews.com – новини. – Актуальні новини, світові новини, американські та місцеві новини.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)