Професійний підхід

prof podhod 6

Професійний підхід це висококваліфіковані викладачі, найкращі на сьогодні методики навчання і високі показники якості навчання, які свідчать про заслужену повагу та довіру. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Висока кваліфікація викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул

Наша репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва прискіпливо ставиться до підбору вчителів. Пріоритетом є відповідна освіта та результативний досвід роботи з учнями й студентами різного віку, добросовісний підхід до роботи, відповідальність. Вони мають бажання щоразу працювати по-новому і вирішувати актуальні проблеми. Для цього наші вчителі постійно навчаються, прагнучи до самовдосконалення. Вони завше готові до інновацій та до впровадження новітніх технологій, без чого зараз неможливо бути сучасним професійним спеціалістом.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул володіють позитивними психологічними якостями, люблять свою роботу, відзначаються терпеливістю у досягненні результату, намагаються віднайти індивідуальний підхід до кожного.

Більше – у розділі «Кваліфіковані викладачі» (на сайті англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул)

Професійний підхід і найкращі методики навчання репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Професійний підхід курси англійської французької німецької польської українськоїНаші викладачі знають і вміють зробити навчальний процес не тільки ефективним, а й приємним. Найвищий рівень професійного викладання полягає в тому, щоб діти чи дорослі охоче йшли на заняття, очікували на нього. Ми ніколи не перевантажуємо наших студентів надмірною кількістю нових слів чи висловів, викладання відбувається послідовно й рівномірно.

Домашня робота також підбирається залежно від різних факторів. Тут також важливий цілісний підхід – за допомогою домашніх завдань учень не тільки закріплює пройдений матеріал, а й прагне навчатись новому. Педагоги репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва готують і творчі завдання, які стимулюють мислення і сприяють розвитку пам’яті, а основне – зацікавлюють  активно вивчати мову! Такий професійний підхід грунтується на урахуванні особливостей учнів та студентів, віку та найсприятливіших способів засвоєння нового матеріалу.

Про особливий підхід до кожного – у розділі «Індивідуальна методика» (на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул).

Для зручності учнів зі всієї України та навіть із-за кордону в нас існує онлайн-навчання. Завдяки заняттям онлайн Ви зможете не виходячи з дому, не добираючись через міські затори транспортом, навчатися в столичних педагогів іноземної мови, яка Вас зацікавила. При таких заняттях жоден карантин не стане на заваді навчанню!

З репетиторською школою за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки вивчення англійської мови разом з  Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – професійний підхід на всі 100!

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Караваєвих Дач, Чоколівки, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Єреванської, з уроками та репетиторськими курсами, для дорослих та дітей, досвідченими та початківцями.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями, кліпами та гаджетами.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.
 • Jstor.org – архів наукових журналів. – Досліджуйте світові знання, культури та ідеї.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.

    Відкрити повний список

5/5 - (6 votes)