✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

В полілінгвальній школі Е-Ленд пропонується послуга – експрес підготовка до ЗНО кваліфікованими столичними спеціалістами!Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

У цьому курсі ми займемося детальним вивченням тем шкільної програми з іноземної мови, які зустрічаються на ЗНО.

✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

Впродовж декількох тижнів ми розглянемо, які навички і стратегії Вам будуть корисні для вирішення того чи іншого завдання, а також розглянемо приклади тестів минулих років і приділимо увагу найскладнішим граматичним темам.

В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва підготовка до ЗНО здійснюється з застосуванням найновіших матеріалів та найсучасніших методів. 

Експрес підготовка до ЗНО – швидко і ефективно з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул!

Багато учнів вивчають роками англійську, німецьку чи навіть рідну мову та не знають “підводних каменів”, прихованих у каверзних питаннях зовнішнього незалежного оцінювання.

Спеціалісти в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва представлять кожному охочому англійську (та інші популярні мови) під новим кутом, попрацюють саме над складними моментами, які можуть трапитись на цьому підсумковому оцінюванні шкільних знань!

Регулярні концентровані консультації в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

✓ Основний курсВи можете продовжувати працювати зі своїми репетиторами, та вам точно не завадить пройти ряд кількагодинних онлайн-курсів від наших спеціалістів! Тим паче, що ви можете підібрати зручний графік занять та спілкуватися з учителем у Києві через skype прямо зі свого дому, де б ви не проживали!

Заповнюйте анкету та поспішіть пройти онлайн курс для здачі ЗНО – “The best result for the shortest time!” в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Пройти тест на визначення рівня мови від Cambridge Assessment English, або безкоштовний тест від British Council. 

У репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва є і звичайна підготовка до ЗНО, на яку можете записатися, якщо здаватимете його наступного року, чи записатися на курси англійської, німецької, французької, польської чи української мов у розділі “Пробний урок”.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

30.09.2021

 

Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎Скільки треба часу, щоб підгодовувалися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

5/5 - (1 vote)