✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

В полілінгвальній школі Е-Ленд пропонується послуга – експрес підготовка до ЗНО кваліфікованими столичними спеціалістами!Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днівУ цьому курсі ми займемося детальним вивченням тем шкільної програми з іноземної мови, які зустрічаються на ЗНО. Впродовж декількох тижнів ми розглянемо, які навички і стратегії Вам будуть корисні для вирішення того чи іншого завдання, а також розглянемо приклади тестів минулих років і приділимо увагу найскладнішим граматичним темам.

Експрес підготовка до ЗНО – швидко і ефективно з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул!

Багато учнів вивчають роками англійську, німецьку чи навіть рідну мову та не знають “підводних каменів”, прихованих у каверзних питаннях зовнішнього незалежного оцінювання.

Спеціалісти в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва представлять кожному охочому англійську (та інші популярні мови) під новим кутом, попрацюють саме над складними моментами, які можуть трапитись на цьому підсумковому оцінюванні шкільних знань!

Регулярні концентровані консультації в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

✓ Основний курсВи можете продовжувати працювати зі своїми репетиторами, та вам точно не завадить пройти ряд кількагодинних онлайн-курсів від наших спеціалістів! Тим паче, що ви можете підібрати зручний графік занять та спілкуватися з учителем у Києві через skype прямо зі свого дому, де б ви не проживали!

Заповнюйте анкету та поспішіть пройти онлайн курс для здачі ЗНО – “The best result for the shortest time!” в нашій полілінгвальній школі.

Пройти тест на визначення рівня мови від Cambridge Assessment English, або безкоштовний тест від British Council. 

У полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва є і звичайна підготовка до ЗНО, на яку можете записатися, якщо здаватимете його наступного року, чи записатися на курси англійської, німецької, французької, польської чи української мов у розділі “Пробний урок”.