✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

В полілінгвальній школі Е-Ленд пропонується послуга – експрес підготовка до ЗНО кваліфікованими столичними спеціалістами!Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

У цьому курсі ми займемося детальним вивченням тем шкільної програми з іноземної мови, які зустрічаються на ЗНО.

✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

Впродовж декількох тижнів ми розглянемо, які навички і стратегії Вам будуть корисні для вирішення того чи іншого завдання, а також розглянемо приклади тестів минулих років і приділимо увагу найскладнішим граматичним темам.

В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва підготовка до ЗНО здійснюється з застосуванням найновіших матеріалів та найсучасніших методів. 

Експрес підготовка до ЗНО – швидко і ефективно з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул!

Багато учнів вивчають роками англійську, німецьку чи навіть рідну мову та не знають “підводних каменів”, прихованих у каверзних питаннях зовнішнього незалежного оцінювання.

Спеціалісти в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва представлять кожному охочому англійську (та інші популярні мови) під новим кутом, попрацюють саме над складними моментами, які можуть трапитись на цьому підсумковому оцінюванні шкільних знань!

Регулярні концентровані консультації в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

✓ Основний курсВи можете продовжувати працювати зі своїми репетиторами, та вам точно не завадить пройти ряд кількагодинних онлайн-курсів від наших спеціалістів! Тим паче, що ви можете підібрати зручний графік занять та спілкуватися з учителем у Києві через skype прямо зі свого дому, де б ви не проживали!

Заповнюйте анкету та поспішіть пройти онлайн курс для здачі ЗНО – “The best result for the shortest time!” в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Пройти тест на визначення рівня мови від Cambridge Assessment English, або безкоштовний тест від British Council. 

У репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва є і звичайна підготовка до ЗНО, на яку можете записатися, якщо здаватимете його наступного року, чи записатися на курси англійської, німецької, французької, польської чи української мов у розділі “Пробний урок”.