✓ Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонується послуга – експрес підготовка до ЗНО кваліфікованими столичними спеціалістами!Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

У цьому курсі ми займемося детальним вивченням тем шкільної програми з іноземної мови, які зустрічаються на ЗНО.

Експрес підготовка до ЗНО курси англійської французької німецької польської української

Впродовж декількох тижнів ми розглянемо, які навички і стратегії Вам будуть корисні для вирішення того чи іншого завдання, а також розглянемо приклади тестів минулих років і приділимо увагу найскладнішим граматичним темам.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва підготовка до ЗНО здійснюється з застосуванням найновіших матеріалів та найсучасніших методів. 

Експрес підготовка до ЗНО – швидко і ефективно з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул!

Багато учнів вивчають роками англійську, німецьку чи навіть рідну мову та не знають “підводних каменів”, прихованих у каверзних питаннях зовнішнього незалежного оцінювання.

Спеціалісти в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва представлять кожному охочому англійську (та інші популярні мови) під новим кутом, попрацюють саме над складними моментами, які можуть трапитись на цьому підсумковому оцінюванні шкільних знань!

Регулярні концентровані консультації в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВи можете продовжувати працювати зі своїми репетиторами, та вам точно не завадить пройти ряд кількагодинних онлайн-курсів від наших спеціалістів! Тим паче, що ви можете підібрати зручний графік занять та спілкуватися з учителем у Києві через skype прямо зі свого дому, де б ви не проживали!

Заповнюйте анкету та поспішіть пройти онлайн курс для здачі ЗНО – “The best result for the shortest time!” в нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Пройти тест на визначення рівня мови від Cambridge Assessment English, або безкоштовний тест від British Council. 

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва є і звичайна підготовка до ЗНО, на яку можете записатися, якщо здаватимете його наступного року, чи записатися на репетиторські курси англійської, німецької, французької, польської чи української мов у розділі “Пробний урок”.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Єреванської, на площі Космонавтів та Севастопольській, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками, для дорослих та дітей.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Voanews.com – новини. – Англійські новини від «Голосу Америки». VOA забезпечує повне висвітлення США, Азії, Африки та Близького Сходу.
 • Nydailynews.com – новини. – Актуальні новини, світові новини, американські та місцеві новини.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.

    Відкрити повний список

5/5 - (1 vote)