Індивідуальна методика – методи викладання англійської мови

individualnaya metodika 4

В статті:

Методи викладання англійської мови. Індивідуальна методика – 5 правил: індивідуальні потреби, індивідуальні здібності, індивідуальний рівень, індивідуальний підхід, індивідуальна група. Методика викладання англійської мови допомагає викладачам в полілінгвальній школі Е-Ленд досягати ефективного і глибокого навчання іноземним мовам в найкоротші строки. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Методика викладання англійської мови у репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва розроблена за універсальним принципом індивідуальності. Методи викладання англійської мови представлені у вигляді 5 правил

Методи викладання англійської мови в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – правило №1 – індивідуальні потреби

Методи викладання англійської мови - речіУ кожного учня свої потреби. І кожну з них, викладачі в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва по мірі можливості охоче допоможуть Вам задовольнити, застосувавши методи викладання англійської мови, розроблені спеціальним чином!

Хтось прагне “підкорити” світ, чи краще сказати, відкрити його для себе, побувавши в різноманітних країнах. І для цього йому необхідно навчатися мови для вільного спілкування в подорожах. Інший хоче мати можливість на успішне працевлаштування за кордоном, і для цього теж надзвичайно важливо володіти мовою країни-роботодавця. А хтось хоче навчатися, і, погодьтеся, що для отримання освіти в європейських країнах і США, знання мови вкрай необхідне!

У будь-якому випадку наша методика викладання англійської мови – це внесок у своє успішне та забезпечене майбутнє. 

Навіть незважаючи на насичений ритм життя, не варто позбавляти себе задоволення навчатися! Адже Ви можете освоювати іноземні мови в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва навіть дистанційно, використовуючи наші методи викладання англійської мови! Ми пропонуємо онлайн-навчання, де індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід до кожного учня вже за короткий час дасть змогу вільно читати, грамотно писати і розмовляти англійською, німецькою, французькою чи польською мовами, залежно від Вашого вибору.

Методи викладання англійської мови в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – правило №2 – індивідуальні здібності

Методи викладання англійської мови - білки

Незалежно від того, чи ви вже вільно читаєте англійською чи іншою іноземною і знаєте багато слів, а чи тільки хочете розпочати знайомитись із новою мовою з нуля – методи викладання англійської мови репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва завжди Вам на допомогу!

До нас можна прийти з будь-яким рівнем знання іноземної навіть з “нульовим”. До речі, ви можете визначити свій рівень, пройшовши тест на визначення рівня володіння мовою до якого в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул пізніше може бути застосована індивідуальна методика викладання англійської мови.

Коли вже визначили, з чого стартуємо – персональний підхід викладачів в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва дозволить просуватися, ба навіть, мчати далі у підвищенні рівня володіння іноземною мовою!  

Методи викладання англійської мови в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – правило №3 – індивідуальний рівень

У рубриці Невимушена атмосфера ми вже згадували про те, що найкраще запам’ятовування відбувається, коли людина зацікавлена не суто процесом вивчення, а самим змістом необхідного для вивчення матеріалу. І тут важливим кроком викладача стає визначення того, що Вам справді цікаво, про що Ви можете розмовляти годинами. Вам пропонують зробити це іноземною!

Це ж так захопливо, поділитися своїми знаннями і досвідом, успіхами і кумедними історіями з ким завгодно, а особливо з іноземним другом, володіючи вільно його мовою! Завжди згодиться цікава історія, яка укріпить дружні стосунки, чи допоможе вільно почуватися при знайомстві!

Коли Ви розповісте про найбільшу рибу, яку вдалося упіймати, найсмішніші пригоди з Вашим собакою, чи найцікавіший фільм, який переглянули море разів, то це завжди створить приємну атмосферу у будь-якій компанії. 

Та основний плюс у тому, що намагаючись розповісти про те, що Вас справді дуже захоплює, Ви справді значно швидше вивчите слова та запам’ятаєте мовні конструкції!

Вчені довели, що навіть мимовільно запам’ятовується той матеріал, який викликає активну розумову роботу над ним, коли зміст пов’язаний із яскравими або сильними емоційними переживаннями, щирими почуттями. 

Розуміння суті матеріалу дозволяє йому закріпитися в пам’яті швидше і на довший термін, на відміну від зубріння, яке допомагає зберегти в пам’яті інформацію лише на короткий термін.

Методи викладання англійської мови в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – індивідуальний підхід

Методи викладання англійської мови  - талант

Не менш важливою є індивідуальна методика викладання англійської мови, яка враховує всі якості й здібності кожного учня. Абсолютно кожна людина має дари, отримані від Бога. Вони всі різні, в тому числі й методи сприйняття та запам’ятовування. Комусь краще зрозуміти з побаченого на малюнках і створити асоціації, до прикладу, з новими словами. Іншому досить кілька разів почути розповідь, і він вже може її переказати. Для когось важливим є спілкування – коли він сам складе речення, яке використає в тематичному діалозі, то вже ніколи його не забуде й зможе при нагоді повторити.

Враховуючи всі фактори роботи людської пам’яті, викладачі в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва намагатимуться для кожного підібрати такі завдання, які найкраще відповідатимуть саме його здібностям. Індивідуальна методика викладання англійської мови тут дуже важлива, адже результат має бути найкращим!

Методи викладання англійської мови в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – правило №5 – індивідуальна група

Ще одним суттєвим моментом в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва є визначення методу роботи – у групі чи займатися індивідуально.

Не секрет, що люди поділяються на екстравертів, інтровертів та амбівертів. Для них навіть розробляють зовсім різні поради для продуктивної роботи. Індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід до кожного учня у цьому випадку стануть ключовими.

Дехто прагне широкого кола спілкування і йому вкрай необхідно почуватися частиною авдиторії, чути розмову й відповіді інших учнів, ділитися з різними співрозмовниками своїми навичками. Хтось навпаки потребує особистого спілкування тільки з однією особою, якою для навчання, звісно ж, стане наш викладач.

Вибір за Вами, а ми будемо раді Вам допомогти відкрити для себе безліч нових можливостей завдяки знанням іноземної мови, в чому найкраще послужать  індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід!

Отже, в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул працює 5 правил індивідуальної методики: індивідуальні потреби, індивідуальні здібності, індивідуальний рівень, індивідуальний підхід, індивідуальна група. Кожне з цих правил дає свій внесок у загальний результат, який характеризується високим рівнем професіоналізму репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

 

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (9 votes)