Індивідуальна методика – методи викладання мов

individualnaya metodika 4

Уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, Вокзальна, Чоколівка, Повітрофлотський проспект, Караваєві Дачі, Антонова, Севастопольська площа, Єреванська, Лобановського, Космонавтів, Солом’янка, Шулявка та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, підготовка до ЄВІ, ЗНО, IELTS та TOEFL, заняття з репетитором, для дітей та дорослих, в групах, курси з польської, англійської, української, німецької та французької.

Методика викладання англійської мови у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розроблена за універсальним принципом індивідуальності. Методи викладання англійської мови представлені у вигляді 5 правил

Правило №1 – індивідуальні потреби

Індивідуальна методика курси англійської французької німецької польської українськоїУ кожного учня свої потреби. І кожну з них, викладачі в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва по мірі можливості охоче допоможуть Вам задовольнити, застосувавши методи викладання англійської мови, розроблені спеціальним чином!

Хтось прагне “підкорити” світ, чи краще сказати, відкрити його для себе, побувавши в різноманітних країнах. І для цього йому необхідно навчатися мови для вільного спілкування в подорожах. Інший хоче мати можливість на успішне працевлаштування за кордоном, і для цього теж надзвичайно важливо володіти мовою країни-роботодавця. А хтось хоче навчатися, і, погодьтеся, що для отримання освіти в європейських країнах і США, знання мови вкрай необхідне!

У будь-якому випадку наша методика викладання англійської мови – це внесок у своє успішне та забезпечене майбутнє.

Навіть незважаючи на насичений ритм життя, не варто позбавляти себе задоволення навчатися! Адже Ви можете освоювати іноземні мови в нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва навіть дистанційно, використовуючи наші методи викладання англійської мови! Ми пропонуємо онлайн-навчання, де індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід до кожного учня вже за короткий час дасть змогу вільно читати, грамотно писати і розмовляти англійською, німецькою, французькою чи польською мовами, залежно від Вашого вибору.

Правило №2 – індивідуальні здібності

Незалежно від того, чи ви вже вільно читаєте англійською чи іншою іноземною і знаєте багато слів, а чи тільки хочете розпочати знайомитись із новою мовою з нуля – методи викладання англійської мови репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва завжди Вам на допомогу!

До нас можна прийти з будь-яким рівнем знання іноземної навіть з “нульовим”. До речі, ви можете визначити свій рівень, пройшовши тест на визначення рівня володіння мовою до якого в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул пізніше може бути застосована індивідуальна методика викладання англійської мови.

Коли вже визначили, з чого стартуємо – персональний підхід викладачів в нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва дозволить просуватися, ба навіть, мчати далі у підвищенні рівня володіння іноземною мовою!

Правило №3 – індивідуальний рівень

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОУ рубриці Невимушена атмосфера ми вже згадували про те, що найкраще запам’ятовування відбувається, коли людина зацікавлена не суто процесом вивчення, а самим змістом необхідного для вивчення матеріалу. І тут важливим кроком викладача стає визначення того, що Вам справді цікаво, про що Ви можете розмовляти годинами. Вам пропонують зробити це іноземною!

Це ж так захопливо, поділитися своїми знаннями і досвідом, успіхами і кумедними історіями з ким завгодно, а особливо з іноземним другом, володіючи вільно його мовою! Завжди згодиться цікава історія, яка укріпить дружні стосунки, чи допоможе вільно почуватися при знайомстві!

Коли Ви розповісте про найбільшу рибу, яку вдалося упіймати, найсмішніші пригоди з Вашим собакою, чи найцікавіший фільм, який переглянули море разів, то це завжди створить приємну атмосферу у будь-якій компанії.

Та основний плюс у тому, що намагаючись розповісти про те, що Вас справді дуже захоплює, Ви справді значно швидше вивчите слова та запам’ятаєте мовні конструкції!

Вчені довели, що навіть мимовільно запам’ятовується той матеріал, який викликає активну розумову роботу над ним, коли зміст пов’язаний із яскравими або сильними емоційними переживаннями, щирими почуттями.

Розуміння суті матеріалу дозволяє йому закріпитися в пам’яті швидше і на довший термін, на відміну від зубріння, яке допомагає зберегти в пам’яті інформацію лише на короткий термін.

Правило №5 – індивідуальний підхід

Не менш важливою є індивідуальна методика викладання англійської мови, яка враховує всі якості й здібності кожного учня. Абсолютно кожна людина має дари, отримані від Бога. Вони всі різні, в тому числі й методи сприйняття та запам’ятовування. Комусь краще зрозуміти з побаченого на малюнках і створити асоціації, до прикладу, з новими словами. Іншому досить кілька разів почути розповідь, і він вже може її переказати. Для когось важливим є спілкування – коли він сам складе речення, яке використає в тематичному діалозі, то вже ніколи його не забуде й зможе при нагоді повторити.

Враховуючи всі фактори роботи людської пам’яті, викладачі в нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва намагатимуться для кожного підібрати такі завдання, які найкраще відповідатимуть саме його здібностям. Індивідуальна методика викладання англійської мови тут дуже важлива, адже результат має бути найкращим!

Правило №5 – індивідуальна група

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЩе одним суттєвим моментом в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва є визначення методу роботи – у групі чи займатися індивідуально.

Не секрет, що люди поділяються на екстравертів, інтровертів та амбівертів. Для них навіть розробляють зовсім різні поради для продуктивної роботи. Індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід до кожного учня у цьому випадку стануть ключовими.

Дехто прагне широкого кола спілкування і йому вкрай необхідно почуватися частиною авдиторії, чути розмову й відповіді інших учнів, ділитися з різними співрозмовниками своїми навичками. Хтось навпаки потребує особистого спілкування тільки з однією особою, якою для навчання, звісно ж, стане наш викладач.

Вибір за Вами, а ми будемо раді Вам допомогти відкрити для себе безліч нових можливостей завдяки знанням іноземної мови, в чому найкраще послужать  індивідуальна методика викладання англійської мови та персональний підхід!

Отже, в нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул працює 5 правил індивідуальної методики: індивідуальні потреби, індивідуальні здібності, індивідуальний рівень, індивідуальний підхід, індивідуальна група. Кожне з цих правил дає свій внесок у загальний результат, який характеризується високим рівнем професіоналізму репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, з уроками та репетиторськими курсами, досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Чоколівки, Єреванської, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, вулиці Антонова, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте свій звук завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Washingtonpost.com – газета. – Політика, найкращі світові новини і не тільки.
 • Theguardian.com – газета. – Новини, спорт та думки з глобального видання.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (10 votes)