Стимул для саморозвитку на всі 100!

stimul dlya samorazvitija 3

Стимул для саморозвитку: конкурси, вікторини, читання цікавих журналів і книг, перегляди відеороликів і, в кінцевому підсумку, власне зростання в вивченні іноземної мови. Все це і багато іншого в полілінгвальній школі Е-Ленд. Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

Іноземна мова – ключ до успіху в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул 

Ми живемо у вік інформації, яка доступна завдяки Інтернету фактично з будь-якої галузі й для будь-якого рівня. Є тільки одна проблема: більшість всесвітньої інформації подається іноземною мовою. 

І що, як не спілкування з людьми по всьому світу, бесіди в міжнаціональних інтернет-чатах і групах, багато нових цікавих знань дають найкращий стимул для саморозвитку?

Знання іноземної мови дозволить вам написати про це у вашому резюме і влаштуватися на роботу вашої мрії. Ставши спеціалістом, знання іноземної мови для якого є профільним, Ви завжди зможете знайти престижну роботу. Та й просування кар’єрними сходами на більшості спеціальностей – не менше вагомий стимул для саморозвитку! 

Зручне і ефективне навчання разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул місто Київ

Стимул для саморозвитку на всі 100!Наші викладачі використовують ефективні й сучасні способи навчання, які дають швидкий результат. Заняття проводяться за ефективною методикою, наголос в якій робиться на розмовній мові, а також граматиці. Процес навчання відбувається у комфортній формі та включає в себе живе спілкування з викладачем, а також відпрацювання письмових навичок і завдання зі сприйняття мови на слух. Після закінчення уроку викладачі дають інтерактивне домашнє завдання, яке допоможе закріпити пройдений матеріал.

В нашій полілінгвальній школі обговорити розклад і дні занять можна індивідуально. А ось займатися можна як у групі, так і на особистих заняттях навіть в онлайн-режимі в будь-якому зручному місці: на відпочинку, в поїздці, чи просто вдома, розкинувшись у зручному улюбленому кріслі. І ось уже за тиждень-другий, бачачи власні успіхи, Ви ще більше повірите в себе і зрозумієте, що задумане вам по плечу!

Добре володіння іноземною мовою дуже стане в пригоді Вам у житті. А якщо вивчите не одну, а кілька – то розширите власні горизонти ще більше. Адже, як сказав Йоганн Вольфганг фон Ґете: “Скільки мов ти знаєш,стільки разів ти людина”! Ось Вам ще один стимул для саморозвитку!

Про полілінгвальну освіту читайте на сайті Е-Ленд в розділі “Полілінгвальна освіта”.

Окреме слово про англійську в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

Англійською розмовляють більш, ніж у 100 країнах світу. Отож, володіючи цією мегапопулярною мовою, Ви зможете з легкістю подорожувати по всьому світу, брати участь в міжнародних конференціях, спілкуватися з діловими людьми, читати міжнародні журнали і газети про бізнес.

Якщо Ви хочете з легкістю читати наукові статті найпросунутіших сучасних науковців, чи самим писати про свої дослідження, Ви повинні знати англійську мову! 

Знаючи англійську, Ви також зможете ефективніше використовувати ваш комп’ютер. Більшість комп’ютерних додатків складені англійською мовою, тому, чим краще ви будете розуміти їх, тим кращим працівником ви станете.Стимул для саморозвитку на всі 100!

Та навіть банально запитати дорогу, зав’язати розмову чи попросити про допомогу в більшості країн світу Ви зможете саме завдяки знанням англійської. Тож, уперед, до нових знань!

Приступити до вивчення англійської Ви можете заповнивши анкету на нашому сайті Е-Ленд.

Школа Е-Ленд пропонує конкурси, вікторини, читання цікавих журналів і книг, перегляд відеороликів. Щоб отримати доступ до них Вам необхідно почати навчання в полілінгвальній школі Е-Ленд.

В нашій полілінгвальній школі Е-Ленд стимул для саморозвитку на всі 100!