Стимул для саморозвитку на всі 100!

stimul dlya samorazvitiya

Весь спектр послуг в школах та методом онлайн, курси з польської, української, німецької, англійської та французької, Вокзальна, Повітрофлотський проспект, Шулявка, Солом’янка, Севастопольська площа, Космонавтів, Чоколівка, Антонова, Єреванська, Караваєві Дачі, Лобановського та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, заняття з репетитором, для дітей та дорослих, в групах, підготовка до ЗНО, ЄВІ, IELTS та TOEFL.

Стимул для саморозвитку – це передусім конкурси, вікторини, читання цікавих журналів і книг, перегляди відеороликів і, в кінцевому підсумку, власне зростання в вивченні іноземної мови, найкращі курси, онлайн уроки, найвищі рівні, індивідуальний репетитор, та багато-багато іншого.

Іноземна мова – ключ до успіху в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Стимул для саморозвитку курси англійської французької німецької польської українськоїМи живемо у вік інформації, яка доступна завдяки Інтернету фактично з будь-якої галузі й для будь-якого рівня. Є тільки одна проблема: більшість всесвітньої інформації подається іноземною мовою.

І що, як не спілкування з людьми по всьому світу, бесіди в міжнаціональних інтернет-чатах і групах, багато нових цікавих знань дають найкращий стимул для саморозвитку?

Знання іноземної мови дозволить вам написати про це у вашому резюме і влаштуватися на роботу вашої мрії. Ставши спеціалістом, знання іноземної мови для якого є профільним, Ви завжди зможете знайти престижну роботу. Та й просування кар’єрними сходами на більшості спеціальностей – не менше вагомий стимул для саморозвитку!

Зручне і ефективне навчання разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва використовують ефективні й сучасні способи навчання, які дають швидкий результат. Заняття проводяться за ефективною методикою, наголос в якій робиться на розмовній мові, а також граматиці. Процес навчання відбувається у комфортній формі та включає в себе живе спілкування з викладачем, а також відпрацювання письмових навичок і завдання зі сприйняття мови на слух. Після закінчення уроку викладачі дають інтерактивне домашнє завдання, яке допоможе закріпити пройдений матеріал.

В нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул обговорити розклад і дні занять можна індивідуально. А ось займатися можна як у групі, так і на особистих заняттях навіть в онлайн-режимі в будь-якому зручному місці: на відпочинку, в поїздці, чи просто вдома, розкинувшись у зручному улюбленому кріслі. І ось уже за тиждень-другий, бачачи власні успіхи, Ви ще більше повірите в себе і зрозумієте, що задумане вам по плечу!

Добре володіння іноземною мовою дуже стане в пригоді Вам у житті. А якщо вивчите не одну, а кілька – то розширите власні горизонти ще більше. Адже, як сказав Йоганн Вольфганг фон Ґете: “Скільки мов ти знаєш,стільки разів ти людина”! Ось Вам ще один стимул для саморозвитку!

Про полілінгвальну освіту читайте на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва в розділі “Полілінгвальна освіта”.

Окреме слово про англійську в репетиторській школі  Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОАнглійською розмовляють більш, ніж у 100 країнах світу. Отож, володіючи цією мегапопулярною мовою, Ви зможете з легкістю подорожувати по всьому світу, брати участь в міжнародних конференціях, спілкуватися з діловими людьми, читати міжнародні журнали і газети про бізнес.

Якщо Ви хочете з легкістю читати наукові статті найпросунутіших сучасних науковців, чи самим писати про свої дослідження, Ви повинні знати англійську мову!

Знаючи англійську, Ви також зможете ефективніше використовувати ваш комп’ютер. Більшість комп’ютерних додатків складені англійською мовою, тому, чим краще ви будете розуміти їх, тим кращим працівником ви станете.

Та навіть банально запитати дорогу, зав’язати розмову чи попросити про допомогу в більшості країн світу Ви зможете саме завдяки знанням англійської. Тож, уперед, до нових знань!

Приступити до вивчення англійської Ви можете заповнивши анкету на нашому сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Школа Е‑Ленд Скул пропонує конкурси, вікторини, читання цікавих журналів і книг, перегляд відеороликів. Щоб отримати доступ до них Вам необхідно почати навчання в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

В нашій полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул стимул для саморозвитку на всі 100!

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами, для дорослих та дітей, методом занять в школах та онлайн, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Чоколівки, вулиці Антонова, Єреванської, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, Лобановського.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дитини однозначно краще буде очне заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Я хотів би вивчати англійську мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову методом онлайн?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Які переваги має метод вивчення англійської дистанційним методом?

Онлайн метод вивчення англійської мови, як і будь-якої іншої, славиться своєю зручністю, економією часу та коштів. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул онлайн заняття проводяться з застосуванням найсучасніших технологій, що дає можливість для студентів сприймати звук та зображення з якістю максимально наближеною до реальної. Однією з суттєвих переваг також є можливість оперативної демонстрації екрану, поєднання в віртуальні зали, контролю знань і багато іншого.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів, гітарних табів та акордів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте свій звук завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Msnbc.com – новини. – Останні новини MSNBC та останні новини на сьогодні. Отримуйте щоденні новини від місцевих репортерів та оновлення світових новин за допомогою живого аудіо відео від нашої команди.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

Rate this post