Викладання в ігровому форматі – уроки англійської та інших іноземних мов для дітей

uroki anglijskogo yazyka dlya detej v repetitorskoj shkole anglijskogo i drugih inostrannyh yazykov e‑lend skul 1

Уроки англійської мови для дітей, англійська для школярів молодших і старших класів, курси англійської для дітей та дорослих, англійська для дітей Київ, вчимо англійську для дітей в ігровому форматі та на ПК. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Вчимо англійську для дітей і не тільки. Адже не тільки діти люблять грати, і ніхто не відміняв інтелектуальні ігри – на розвиток логічного мислення, пам’яті і просто для цікавого проведення часу! У нашій школі в ігровому форматі не лише уроки англійської мови для дітей, але так само проходять курси англійської для дітей та дорослих. Також представлена спеціальна програма для столичних дітей “Англійська для дітей Київ”. Крім усього іншого, вчимо англійську для дітей також на персональному комп’ютері.

Уроки англійської мови для дітей в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Викладання в ігровому форматі курси англійської французької німецької польської української У репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розроблена програма для дітей, зокрема англійська для школярів – яка представляє великий інтерес серед учнів в школі як початкових, так і старших класів.

Менші учні-першокласники в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул (і повірте, що не тільки вони) охоче поспішають на уроки англійської мови для дітей, де їм дозволяють “продовжити” дитинство – з дитячою безтурботністю і безпосередністю зануритися в ігровий світ.

Англійська для школярів це середовище, де в грі дитина відчуває себе вільно і з цікавістю, а завдяки цьому дуже швидко засвоює навчальний матеріал.
Ми вчимо англійську для дітей переважно в ігровому форматі. Так, в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва уроки англійської мови для дітей   містять спеціальні мовні ігри та завдання в групі. Особливо з однолітками такі ігри – найцікавіші.

Англійська для школярів для молодших і старших класів сприяє не тільки вивчення іноземних мов, а й позитивному настрою завдяки живому спілкуванню, вчить вирішувати непорозуміння, пристосовуватися до умов і відстоювати власну думку. Англійська для школярів завжди сприяє освоєнню іноземної мови від початкового, а отже і на глибокому рівні, і паралельно, міцній і правильній позиції в житті.

Уроки англійської мови для дітей це не межа. Для дорослих у нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва також не меншою втіхою є виконання завдань, які мають ігровий характер. Заняття для дорослих в ігровому форматі, як і за програмою ” англійська для школярів “, дозволяють закріпити нові іноземні слова легко і невимушено. Скласти або розгадати кросворд, підібрати слова за змістом, синоніми або антоніми, розкласти по категоріях – це цікаво і результативно.

Курси англійської для дітей в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Київ

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО“Англійська мова для дітей Київ” – напевно, сама популярна фраза в пошукових системах. Адже столиця не тільки є найбільшим містом в нашій країні, але і дає більше можливостей для розвитку, зокрема для дітей у вивченні іноземної мови і також можливості проводити курси англійської для дітей та дорослих.

Для чого існують курси “Англійська мова для дітей Київ” – все просто! Щоб столичні діти мали можливість ефективно, в невимушеній атмосфері, легко і доступно вчити англійську мову!

Якщо ви ввели в системі пошуку “Англійська мова для дітей Київ” і отримали сотні пропозицій, не поспішайте, ґрунтовно вивчіть можливості різних шкіл і курсів! У своїй школі ми впевнені. В ній ми вчимо англійську для дітей і дорослих, тому запрошуємо до нас і пропонуємо ознайомитися зі змістом нашої роботи.

Наша програма “Англійська мова для дітей Київ” – це англійська для школярів молодших і старших класів в Києві з використанням різних методів включаючи індивідуальні підходи для кожного учня!

Курси “Англійська мова для дітей Київ” дають багато можливостей і варіантів, серед яких ми пропонуємо якісне навчання, зокрема уроки англійської мови для дітей в групах, також курси англійської для дітей індивідуально, як онлайн так і очно.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва уроки англійської мови для дітей, а також англійська для школярів старших класів особливі тим, що для вашого сина чи дочки завжди буде підібраний оптимальний індивідуальний спосіб викладання.

Вчимо англійську для дітей на комп’ютері разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиМи вчимо англійську для дітей в ігровому форматі, використовуючи різні настільні ігри та вікторини. Але також використовується і найсучасніший інтерфейс комп’ютерної гри на персональному комп’ютері!

Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерних технологій, а постійна взаємодія приваблює зануритися і трохи розслабитися в електронному ігровому світі. Наші курси англійської мови для дітей дозволяють “вбити двох зайців одним ударом” – розслабитися після утомливих занять і засвоїти нові слова та вирази.

Перед тим, як записатися на репетиторські курси англійської мови для дітей, почніть Ваше навчання з прочитання корисних порад (в нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул і на сайті).

Програма “Англійська мова для дітей Київ” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови – це програма, розроблена за спеціальною методикою. Вона передбачає викладання англійської в ігровому форматі. Адже давно доведено, що уроки англійської мови для дітей, які проходять в ігровому форматі набагато ефективніші. У школі Створено не тільки курси англійської мови для дітей, а й для дорослих, оскільки програма це дозволяє. Також ефективно вчимо англійську для дітей, використовуючи сучасні можливості персонального комп’ютера.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов з уроками та репетиторськими курсами, початківцями та досвідченими, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Єреванської, Чоколівки, вулиці Антонова, Лобановського, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дітей та дорослих.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Моя дитина трохи соромиться нової обстановки, але дуже бажає вивчати іноземну. Як можна їй в цьому допомогти?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул впроваджена спеціальна програма «Невимушена атмосфера», назва якої говорить сама про себе. Програма діє на всіх рівнях та формах навчання. Ваша дитина також має можливість розпочати з індивідуальних уроків, і вже пізніше, після деякої адаптації, поступово перейти в групу.

✎ Яку форму навчання краще обрати для дитини: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дітей однозначно найкращими є очні заняття.

✎ Якщо моя дитина не вивчала англійську в дошкільному віці, чи буде вона сильно відставати від однолітків, які вивчали?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул англійська та інші іноземні мови викладаються для дітей, починаючи зі шкільного віку. Заняття організовані таким чином, щоб навчання було максимально ефективним і одночасно цікавим для дитини. Тому є всі шанси дуже швидко наздогнати англомовних дошкільнят.

✎ Що робити, якщо дитині дуже важно дається процес вивчення англійської мови?

У більшості випадків причина криється у неправильному підході до навчання. Для дітей увесь навчальний процес має бути пов'язаний з грою. Такий підхід застосовується в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, є найбільше мотивованим для дітей, а отже і ефективним.

✎ Моя дитина не хоче вдома займатися, робити домашнє завдання, вчити слова. Як мотивувати її?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди працюють з дітьми, застосовуючи метод заохочення. Для цього, крім гри, азарту, змагання, використовуються призи, подарунки та похвала, які дуже мотивують дітей до навчання як на заняттях, так і вдома. Тому Вашій дитині варто розпочати навчання в Е‑Ленд Скул і проблема вирішиться сама.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Foxsports.com – спортивні новини. – Дивіться FOX Sports і переглядайте результати в прямому ефірі, коефіцієнти, командні новини, новини гравців, трансляції, відео, статистику тощо.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)