✓ Бізнес мова

✓ Бізнес мова

Сьогоднішній діловий світ набув важливої особливості – він вимагає розвитку міжкультурних і міжнародних відносин.

Це визначає високу важливість вивчення і потребу іноземної мови для того, щоб успішно вести бізнес за кордоном і не тільки. Наша програма “Бізнес мова” надає таку можливість всім, хто хоче вивчати основи ділової мови, як для особистого розвитку, так і в своїй професії.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Чоколівки на Севастопольській площі неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська Солом’янського району Києва.

Запишіться на пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е-Ленд на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

Rate this post