Невимушена атмосфера

neprinuzhdennaya atmosfera 4

Всі викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул мають високий рівень комунікації та вміння відшукувати порозуміння з учнями. Невимушена атмосфера, яку вони вміють створити як у групі, так і при індивідуальному занятті, допоможе відчути себе “у своїй тарілці” і легко засвоїти матеріал! Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Дружня невимушена атмосфера – обов’язкова умова – в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул!

Невимушена атмосфера курси англійської французької німецької польської українськоїКоли учень соромиться, внутрішнє хвилювання змушує його бути затиснутим. Таке може трапитись не тільки з дитиною, а й зі  дорослим, коли він потрапляє у напружену атмосферу.  Постійна думка, що щось піде не так, блокує розум і пам’ять, що зводить ефективність навчання до мінімуму.

Знаючи особливості психології, кваліфікованими викладачми нашого репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва завжди підтримується дружня невимушена атмосфера на заняттях. Навчання носить характер дружнього спілкування викладача з учнями. Розмовляючи на цікаві для них теми, складаючи змістовні розповіді про важливі моменти та життєві ситуації, викладач налаштовує учня на роздуми, невимушено застосовуючи іноземні слова та вислови.

Така атмосфера створює настрій та бажання навчатися і самовдосконалюватися, ніколи на дасть відчуття примусу і не вимагає зубріння.

Педагоги нашої репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва випромінюють оптимізм, віру в успіх і любов до предмета. Вони завжди акцентують увагу на досягнення, оцінюють кожну перемогу учня, не обов’язково велику, блискучу й багатообіцяючу. Адже кожен студент спроможний прийти до своєї вершини, й часто людину окрилюють і невеличкі власні здобутки.

Атмосфера співробітництва разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Київ

Невимушена атмосферашкола онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОАтмосфера співробітництва учня з викладачем, коли вони обоє стараються для досягнення бажаного результату, дозволяє студенту почувати себе впевнено, не боятися помилки, й паралельно стимулює бути відповідальним. Про це наголошують на сайті Міністерства освіти та науки України у статті “Ціннісні орієнтири сучасної української школи”.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул ніколи не вимагають від учня, навіть наймолодшого, лише беззастережної сліпої покірності й підпорядкування, а завжди дають можливість самовиразитися, проявити свої особисті риси й використати їх на благо навчання.

Невимушена атмосфера – це найкраща сприятливе середовище для навчання іноземної мови. Для того, щоб учні відчували себе абсолютно невимушено і вільно, дуже потужним інструментом служить атмосфера співпраці.

Саме завдяки атмосфері співпраці викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва досягають ефекту створення духу співробітників, коли наповнені азартом, забувають про всі комплексах і невпевненості. В такому середовищі з’являється дійсно невимушена атмосфера в повному значенні цього слова.

Основна мета співпраці в тому, щоб не тільки учням співпрацювати між собою всіляко допомагаючи у вивченні навчального матеріалу. Тут, перш за все, грає вага співпраці, при якому учні і викладач йдуть один одному на зустріч з метою допомогти: учням вчитися, а викладачеві викладати.

Запам’ятовується цікаве в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВчені довели, що найкраще запам’ятовування відбувається, коли людина зацікавлена не суто процесом вивчення, а самим змістом необхідного для вивчення матеріалу. Навіть мимовільно запам’ятовується той матеріал, який викликає активну розумову роботу над ним, коли зміст пов’язаний із яскравими або сильними емоційними переживаннями, щирими почуттями.

Замість зубріння, яке допомагає зберегти в пам’яті інформацію лише на короткий термін, розуміння суті матеріалу дозволяє вивченому матеріалу закріпитися в пам’яті швидше і на довший термін. Засвоївши зміст тексту, досить буде лише добре вивчити його початок, а подальші формулювання вишикуються самі собою в логічному порядку. Робоча, але не напружена атмосфера занять з викладачами репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва якраз сприяє саме такому відтворення навіть довгих і складних текстів.

Невимушена атмосфера спілкування з викладачем дозволяє відкрити найцікавіші для студента теми і саме на них сконцентрувати процес навчання. Для когось найзахопливішими у житті є книги, для інших – романтика чи подорожі. Список можна продовжувати до безконечності, тому завдання педагогів нашого репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул полягає в тому, щоб віднайти ту тему, яка допоможе найкраще навчатися саме Вам.

Підбивши підсумок, ми бачимо, що невимушена атмосфера базується на трьох основних правилах:

 • дружба
 • сотрнуднічество
 • інтерес

Дружба – це основний критерій, без якого не можлива здорове середовище не тільки для навчання іноземним мовам, але і в будь-який інший вид соціальної взаємодії. Під дружбою тут розуміється не дружба як між двома давно знайомими людьми, а дружні стосунки, в основі яких знаходиться дружелюбне схильності людей, які взаємодіють з метою навчання іноземної.

Співпраця закінчується від першого критерію – дружби. В атмосфері співпраці досягається максимальна зацікавленість учнів і викладача виконувати свої функції в процес навчання.

Інтерес – це як цемент, який пов’язує два перших критерію. Заняття повинно побут наповнене інтересом, має викликати захоплення і цікавість. Учні повинні занурюватися в урок настольно, що час, виділений для уроку, має пролетіти як одна хвилина.

Є ще один критерій, який ми не увійшов до основні три. Він також дуже важливий, але тут найголовніше дуже акуратно підходити до його використання. Йтиметься про суперництво.

Атмосфера суперництва – репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноЯк ми вже говорили невимушена атмосфера – це, перш за все дружба, співпраця і інтерес. Але є ще одні дуже сильний прийом, за допомогою якого досягається невимушена атмосфера – атмосфера суперництва. Він в деякій мірі протилежний основним трьом засобів. І в цьому є його небезпека.

Застосовувати цей метод можна виключно підготовленим і знають свою справу викладачам, тому, що неправильно використовуючи даний метод можна навпаки сильно нашкодити: невимушена атмосфера може навпаки звернутися в затиснуту і абсолютно непридатну для вивчення матеріалу.

Тому використовуйте цей метод гранично акуратно і обережно. І будьте готові в будь-який момент поміняти тактику або відмовитися зовсім від використання методу, якщо щось піде не так.

Але тоді Ви запитаєте, навіщо ми привели цей метод? Відповідь проста. Атмосфера суперництва може бути настільки сильна, що в умілих руках вона може робити чудеса. Затиснута, невпевнена атмосфера клацанням пальця може перетворитися в азартну гру, яка спонукала духом суперництва.

Суперниками можуть бути не тільки учні між собою. Але також суперниками можуть стати з одного боку учні, а з іншого – викладач. З таким підходом треба бути теж дуже обережним, щоб не зіпсувати відносини між учнями і викладачем. Для цього також потрібні навички і професіоналізм.

Нехай невимушена атмосфера пахне всюди, але перш за все, невимушена атмосфера – це репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Професійні викладачі завжди допоможуть учням досягти найкращого настрою і найсприятливішою середовища для вивчення іноземної.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул заняття побудовані таким чином, щоб використовувати весь потенціал учнів. Це досягається насамперед відповідної для навчання середовищем, яку, перш за все, дає невимушена атмосфера. Але це також і індивідуальний підхід до кожного учня.

Таким чином, невимушена атмосфера репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – базується на трьох правилах: дружба, співпраця та інтерес! Можливий також і дух суперництва, але в строго дозованому розмірі під контролем досвідченого викладача.

Запрошуємо всіх бажаючих в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул, де Вас крім невимушеної атмосфери чекає ще багато приємних сюрпризів, зокрема професіональний підхід, індивідуальна методика, спеціальні програми, стимул для саморозвитку, розвиток розмовної мови, граматика на практиці та багато-багато іншого!

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, для дорослих та дітей, методом занять в школах та онлайн, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Караваєвих Дач, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, вулиці Антонова, Лобановського, початківцями та досвідченими.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте свій звук завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Theguardian.com – газета. – Новини, спорт та думки з глобального видання.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.

    Відкрити повний список

5/5 - (6 votes)