Розвиток навичок розмовної мови

razvitie navykov razgovornoj rechi 6

Розвиток навичок розмовної мови виділяється серед ключових якостей вивчення іноземних мов, адже забезпечує грамотне вміння використовувати особливості розмовної мови. Програми в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб максимально розвинути розмовну мову для вільної комунікації в будь-якому колі спілкування і будь-якій сфері діяльності. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Як освоїти розмовну мову? Розмовляти разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул!

Викладачі в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовують так званий “Communicative approach”, який полягає на тому, що вчитель має спілкуватися з учнями лише іноземною мовою (при необхідності пояснюючи новий матеріал українською). Такий підхід дуже ефективний і дає швидкий розвиток навичок спілкування і використання саме розмовної мови.

Тому якщо Ви шукаєте, де б навчитися гарно говорити іноземною мовою, зробіть це в нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул – саме те, що Вам треба!

Носії мови – найкращий приклад в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Розвиток навичок розмовної мови курси англійської французької німецької польської українськоїЯкщо Ви часто дивитиметесь іноземні фільми в оригіналі й слухатимете якомога більше на розмовній мові (на початку можна переглядати з субтитрами, і навіть, для найлегшого сприйняття – субтитри вибирати українською), то швидко запам’ятаєте “смачні” фрази, які вживаються серед розмовної мови зазвичай.  Якраз такі традиційні висловлювання носіїв мови привертають увагу своєю неповторністю і емоційним наповненням, отож стануть окрасою у Вашій розмовній мові і продемонструють Ваш високий рівень.

Ось, наприклад, ТОП-10 сленгових фраз і слів англійською.

Сміливо переглядайте не тільки серйозні фільми іноземною, а й рекламні ролики на Ютубі, короткі мультфільми, і можна навіть із субтитрами.  Це стане одним із найкращих методів, який пришвидшить розвиток навичок використання розмовної мови в різних ситуаціях. Відвідайте наш канал на Youtube.

Розвиток навичок розмовної мови в нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – не пропусти!

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, для дорослих та дітей, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Лобановського, Єреванської, Чоколівки, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, із репетиторськими курсами та уроками.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Я хочу краще знати граматику англійської мови. Як я можу цього досягнути?

В перелік програм полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул скул включена програма щодо інтенсивної підготовки по граматиці та лексиці. Більше того, застосовується спеціальна методика «Граматика та лексика на практиці», яка дає ще більше ефекту.

✎ Як поповнити свій словниковий запас максимально швидко?

Методів є багато і всі вони по своєму гарні. Все залежить від старань та прикладених зусиль студента. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул найчастіше радять метод розділення слів по групах, зокрема по частинах мови, таких як дієслова, прикметники тощо.

✎ Не маю зовсім часу на вивчення англійських слів. Як вирішити цю проблему?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул радять використовувати будь-який можливий час для вивчення лексики, наприклад під час подорожі, в пробці, при очікуванні в черзі, тощо. Для зручності можна встановити додаток на смартфон або написати слова на невеликі картки з перекладом на протилежній стороні.

✎ Як можна краще засвоїти вивчені правила з граматики?

Викладачі Е‑Ленд Скул радять студентам намагатися побільше самостійно вживати різні часові форми та застосовувати інші правила. Але це слід робити під наглядом викладачів для уникнення помилок.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте свій звук завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями, кліпами та гаджетами.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)