Розвиток навичок розмовної мови

razvitie navykov razgovornoj rechi 6

Розвиток навичок розмовної мови виділяється серед ключових якостей вивчення іноземної мови, адже забезпечує грамотне вміння використовувати особливості розмовної мови. Програми в полілінгвальній школі Е-Ленд побудовані таким чином, щоб максимально розвинути розмовну мову для вільної комунікації в будь-якому колі спілкування і будь-якій сфері діяльності. Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Як освоїти розмовну мову? Розмовляти разом з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул!

Викладачі в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовують так званий “Communicative approach”, який полягає на тому, що вчитель має спілкуватися з учнями лише іноземною мовою (при необхідності пояснюючи новий матеріал українською). Такий підхід дуже ефективний і дає швидкий розвиток навичок спілкування і використання саме розмовної мови.

Тому якщо Ви шукаєте, де б навчитися гарно говорити іноземною мовою, зробіть це в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул – саме те, що Вам треба!

Носії мови – найкращий приклад в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Розвиток навичок розмовної мовиЯкщо Ви часто дивитиметесь іноземні фільми в оригіналі й слухатимете якомога більше на розмовній мові (на початку можна переглядати з субтитрами, і навіть, для найлегшого сприйняття – субтитри вибирати українською), то швидко запам’ятаєте “смачні” фрази, які вживаються серед розмовної мови зазвичай.  Якраз такі традиційні висловлювання носіїв мови привертають увагу своєю неповторністю і емоційним наповненням, отож стануть окрасою у Вашій розмовній мові і продемонструють Ваш високий рівень.

Ось, наприклад, ТОП-10 сленгових фраз і слів англійською.

Сміливо переглядайте не тільки серйозні фільми іноземною, а й рекламні ролики на Ютубі, короткі мультфільми, і можна навіть із субтитрами.  Це стане одним із найкращих методів, який пришвидшить розвиток навичок використання розмовної мови в різних ситуаціях. Відвідайте наш канал на Youtube.

Розвиток навичок розмовної мови в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – не пропусти!

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

 

Часті запитання:

✎ Я хочу краще знати граматику англійської мови. Як я можу цього досягнути?

В перелік програм полілінгвальної школи Е-Ленд скул включена програма щодо інтенсивної підготовки по граматиці та лексиці. Більше того, застосовується спеціальна методика «Граматика та лексика на практиці», яка дає ще більше ефекту.

✎ Як поповнити свій словниковий запас максимально швидко?

Методів є багато і всі вони по своєму гарні. Все залежить від старань та прикладених зусиль студента. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул найчастіше радять метод розділення слів по групах, зокрема по частинах мови, таких як дієслова, прикметники тощо.

✎ Не маю зовсім часу на вивчення англійських слів. Як вирішити цю проблему?

Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул радять використовувати будь-який можливий час для вивчення лексики, наприклад під час подорожі, в пробці, при очікуванні в черзі, тощо. Для зручності можна встановити додаток на смартфон або написати слова на невеликі картки з перекладом на протилежній стороні.

✎ Як можна краще засвоїти вивчені правила з граматики?

Викладачі Е-Ленд Скул радять студентам намагатися побільше самостійно вживати різні часові форми та застосовувати інші правила. Але це слід робити під наглядом викладачів для уникнення помилок.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

5/5 - (1 vote)