Розвиток навичок розмовної мови

razvitie navykov razgovornoj rechi 5

Розвиток навичок розмовної мови виділяється серед ключових якостей вивчення іноземної мови, адже забезпечує грамотне вміння використовувати особливості розмовної мови. Програми в полілінгвальній школі Е-Ленд побудовані таким чином, щоб максимально розвинути розмовну мову для вільної комунікації в будь-якому колі спілкування і будь-якій сфері діяльності. Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

Як освоїти розмовну мову? Розмовляти разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул!

Викладачі в полілінгвальній школі  англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва  застосовують так званий “Communicative approach”, який полягає на тому, що вчитель має спілкуватися з учнями лише іноземною мовою (при необхідності пояснюючи новий матеріал українською). Такий підхід дуже ефективний і дає швидкий розвиток навичок спілкування і використання саме розмовної мови. Тому якщо Ви шукаєте, де б навчитися гарно говорити іноземною мовою, зробіть це в нашій полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул – саме те, що Вам треба!

Носії мови – найкращий приклад в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

Розвиток навичок розмовної мовиЯкщо Ви часто дивитиметесь іноземні фільми в оригіналі й слухатимете якомога більше на розмовній мові (на початку можна переглядати з субтитрами, і навіть, для найлегшого сприйняття – субтитри вибирати українською), то швидко запам’ятаєте “смачні” фрази, які вживаються серед розмовної мови зазвичай.  Якраз такі традиційні висловлювання носіїв мови привертають увагу своєю неповторністю і емоційним наповненням, отож стануть окрасою у Вашій розмовній мові і продемонструють Ваш високий рівень.

Ось, наприклад, ТОП-10 сленгових фраз і слів англійською.

Сміливо переглядайте не тільки серйозні фільми іноземною, а й рекламні ролики на Ютубі, короткі мультфільми, і можна навіть із субтитрами.  Це стане одним із найкращих методів, який пришвидшить розвиток навичок використання розмовної мови в різних ситуаціях. Відвідайте наш канал на Youtube.

Розвиток навичок розмовної мови в нашій полілінгвальній школі  англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва  – не пропусти!