✓ Основний курс

Хочеться вивчити іноземну мову швидко і легко? Це гарне бажання, й ми будемо раді Вам допомогти! Основний курс в нашій полілінгвальній школі Е-Ленд разом із Вашим бажанням і старанням забезпечить найкращий швидкий результат! Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

Сила – в поєднанні! Про це та інше в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов ЕЛенд Скул

✓ Основний курсЯк свідчить світовий досвід – основного ідеального чи універсального методу вивчення мови для всіх не існує, адже кожній людині властиві різні здібності, подаровані Богом. Тому як базу вивчення іноземної мови ми обрали основний класичний метод, який урізноманітнюємо і розширюємо використанням новітніх методик. Якраз у нашій полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва кваліфіковані викладачі підберуть для Вас саме те, що відповідає вашим індивідуальним здібностям, адже кожен викладач в нашій полілінгвальній школі застосовує особистісний підхід.  

Основний курс включає в себе роботу за стандартною програмою з підручником (Student’s book) і робочим зошитом (Work book) за Європейською методикою викладання. Курс також підкріплюється додатковими матеріалами з граматики, цікавими завданнями у групі, живим спілкуванням з викладачем та товаришами з навчання.

Методів вивчення іноземних мов є безліч, кожен має свої плюси і мінуси. Основним завданням в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва є підбір результативних підходів для Вашого комфортного і цікавого навчання.

Ми намагаємося завжди “тримати руку на пульсі” і вивчаємо різні підходи стосовно застосування основних методів та розробок, . Зокрема вивчили одну з найновіших підбірок, яку пропонує Нова українська школа – про комбінування методів навчання іноземних мов. Сучасні підходи якраз і полягають в поєднанні основного та допоміжних методів, щоб якомога ефективніше працювати з кожним студентом. Викладачі в нашій полілінгвальній школі працюють за такими основними принципами.

Регулярність – основний принцип в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

✓ Основний курсОсновний курс в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва також включає регулярні заняття, адже програма побудована за основним і найефективнішим методом навчання в цілому світі – від простого до складного. Це як сходи, які треба поступово додати, сходинка за сходинкою, весело і натхненно підніматися до омріяної вершини! Але якщо ви пропускатимете сходинки, стрибатимете туди-сюди, то швидко втомитесь і розчаруєтесь, а цього не потрібно ні Вам, ні нам.

Тому в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Ви отримуєте запрошення крок за кроком прямувати до мрії з підтримкою досвідченого викладача і друзів із навчання. Щоденна невелика проста праця буде приємною, а основним бонусом стане швидкий результат!

Крім того, основний метод навчання при регулярних систематичних заняттях дозволить без надмірних зусиль і з особливим задоволенням вивчати іноземну всією сім’єю!

Таким чином, основний курс в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва побудований таким чином, щоб за допомогою комплексного підходу з використанням новітніх методик досягти найкращого результату у вивченні іноземних мов.