✓ Основний курс

Хочеться вивчити іноземну мову швидко і легко? Це гарне бажання, й ми будемо раді Вам допомогти! Основний курс в нашій полілінгвальній школі Е-Ленд разом із Вашим бажанням і старанням забезпечить найкращий швидкий результат! Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Сила – в поєднанні! Про це та інше в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул

✓ Основний курсЯк свідчить світовий досвід – основного ідеального чи універсального методу вивчення мови для всіх не існує, адже кожній людині властиві різні здібності, подаровані Богом. Тому як базу вивчення іноземної мови ми обрали основний класичний метод, який урізноманітнюємо і розширюємо використанням новітніх методик. В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва Києва кваліфіковані викладачі підберуть для Вас саме те, що відповідає вашим індивідуальним здібностям.

Адже кожен викладач нашого репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул застосовує особистісний підхід.  

Основний курс включає в себе роботу за стандартною програмою з підручником (Student’s book) і робочим зошитом (Work book) за Європейською методикою викладання. Курс також підкріплюється додатковими матеріалами з граматики, цікавими завданнями у групі, живим спілкуванням з викладачем та товаришами з навчання.

Методів вивчення іноземних мов є безліч, кожен має свої плюси і мінуси. Основним завданням в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва є підбір результативних підходів для Вашого комфортного і цікавого навчання.

Ми намагаємося завжди “тримати руку на пульсі” і вивчаємо різні підходи стосовно застосування основних методів та розробок, . Зокрема в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул застосовується одна з найновіших підбірок, яку пропонує Нова українська школа – про комбінування методів навчання іноземних мов.

Сучасні підходи якраз і полягають в поєднанні основного та допоміжних методів, щоб якомога ефективніше працювати з кожним студентом. Викладачі в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва працюють за такими основними принципами.

Регулярність – основний принцип в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

✓ Основний курсОсновний курс в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва також включає регулярні заняття, адже програма побудована за основним і найефективнішим методом навчання в цілому світі – від простого до складного. Це як сходи, які треба поступово додати, сходинка за сходинкою, весело і натхненно підніматися до омріяної вершини! Але якщо ви пропускатимете сходинки, стрибатимете туди-сюди, то швидко втомитесь і розчаруєтесь, а цього не потрібно ні Вам, ні нам.

Тому в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Ви отримуєте запрошення крок за кроком прямувати до мрії з підтримкою досвідченого викладача і друзів із навчання. Щоденна невелика проста праця буде приємною, а основним бонусом стане швидкий результат!

Крім того, основний метод навчання при регулярних систематичних заняттях дозволить без надмірних зусиль і з особливим задоволенням вивчати іноземну всією сім’єю!

Таким чином, основний курс в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва побудований таким чином, щоб за допомогою комплексного підходу з використанням новітніх методик досягти найкращого результату у вивченні іноземних мов.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

30.09.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси французької з репетитором?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах французької, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську та польську мови?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (1 vote)