✓ Основний курс

Хочеться вивчити іноземну мову швидко і легко? Це гарне бажання, й ми будемо раді Вам допомогти! Основний курс в нашій полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул разом із Вашим бажанням і старанням забезпечить найкращий швидкий результат! Найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Сила – в поєднанні! Про це та інше в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Основний курс курси англійської французької німецької польської українськоїЯк свідчить світовий досвід – основного ідеального чи універсального методу вивчення мови для всіх не існує, адже кожній людині властиві різні здібності, подаровані Богом. Тому як базу вивчення іноземних мов ми обрали основний класичний метод, який урізноманітнюємо і розширюємо використанням новітніх методик. В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва Києва кваліфіковані викладачі підберуть для Вас саме те, що відповідає вашим індивідуальним здібностям.

Адже кожен викладач нашої репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул застосовує особистісний підхід.

Основний курс включає в себе роботу за стандартною програмою з підручником (Student’s book) і робочим зошитом (Work book) за Європейською методикою викладання. Курс також підкріплюється додатковими матеріалами з граматики, цікавими завданнями у групі, живим спілкуванням з викладачем та товаришами з навчання.

Методів вивчення іноземних мов є безліч, кожен має свої плюси і мінуси. Основним завданням в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва є підбір результативних підходів для Вашого комфортного і цікавого навчання.

Ми намагаємося завжди “тримати руку на пульсі” і вивчаємо різні підходи стосовно застосування основних методів та розробок, . Зокрема в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул застосовується одна з найновіших підбірок, яку пропонує Нова українська школа – про комбінування методів навчання іноземних мов.

Сучасні підходи якраз і полягають в поєднанні основного та допоміжних методів, щоб якомога ефективніше працювати з кожним студентом. Викладачі в нашій репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва працюють за такими основними принципами.

Регулярність – основний принцип в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНООсновний курс в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва також включає регулярні заняття, адже програма побудована за основним і найефективнішим методом навчання в цілому світі – від простого до складного. Це як сходи, які треба поступово додати, сходинка за сходинкою, весело і натхненно підніматися до омріяної вершини! Але якщо ви пропускатимете сходинки, стрибатимете туди-сюди, то швидко втомитесь і розчаруєтесь, а цього не потрібно ні Вам, ні нам.

Тому в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Ви отримуєте запрошення крок за кроком прямувати до мрії з підтримкою досвідченого викладача і друзів із навчання. Щоденна невелика проста праця буде приємною, а основним бонусом стане швидкий результат!

Крім того, основний метод навчання при регулярних систематичних заняттях дозволить без надмірних зусиль і з особливим задоволенням вивчати іноземну всією сім’єю!

Таким чином, основний курс в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва побудований таким чином, щоб за допомогою комплексного підходу з використанням новітніх методик досягти найкращого результату у вивченні іноземних мов.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, методом занять в школах та онлайн, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Лобановського, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, для дітей та дорослих, початківцями та досвідченими.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями, кліпами та гаджетами.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів, гітарних табів та акордів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Independent.co.uk – новини. – Останні останні новини, коментарі та функції від The Independent.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.
 • Yummly.com – кулінарні рецепти. – Розумний кулінар, який дізнається, що вам подобається, і налаштовує досвід відповідно до ваших особистих смаків, потреб у харчуванні, рівня навичок тощо.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (1 vote)